bugün

entry'ler (476)

kalori hesabının çok saçma olması

bilim yalan olabilir ama evrim asla. bak sen evrimleşememişsin.

herkesin size abi demesi

tanımadığınız büyük insanların Size abi demesi durumudur. mesela pizza getiren eleman, markette kasa görevlisi, güvenlik. bu insanlar yaşça büyüktür ama Size abi diyorlardır. psikolojiyi siken atan bir durumdur. o kadar mı büyük gösteriyorum denir içten.

erol büyükburç un 12 mart 2015 te vefat etmesi

ihbar üzerine evinde ölü bulunan ünlü sanatçımız. toprağın bol olsun allah rahmet eylesin.

sözlükteki dolandırıcılık olayı

sözlükte dugusallıktan girip dolandırıcılık yapmaya çalışanlar var bizzat şahidim. dikkatli olun. her hikayeyi yutmayın.

işten atılan adamın çocuğu

Aç kalacaktır. sefil kalacaktır. Sırf birileri şekil yapacak diye sırf bu adam bir hata yaptı diye çocuğunun rızkını kestirmek..

hadi şimdi bu çocuk için ağlayalım.

burger king de artık patates yiyen çocuğa dayak

ne kadar boş adamlarsınız. sokakta çocuğun biri gelse abi ihtiyacım var dese 1 tl vermezken, burda giyiminden de belli olduğu gibi durumu iyi bir çocuğun muhtemelen annesi tarafından abur cubur yasaklanmasının tetiklemesiyle patateslere saldırdığı için elbette yanlış olan bir tokat için boş boş konuşuyorsunuz. işten atılan her kimse ne problemleri vardır elbet. herkes hata yapar. şimdi bir başlık daha açalım işten kovulan babanın ya da annenin çocuğunun rızkı diye. hadin bakalım klavye delikanlıları.

yalnız olmaktan memnun olmak

Harbiden la mutlu olunuyor. sadece facebooka girince herkesin biz mutluyuz pozları insanın canını sıkıyor.

absinth

çok büyük yüzdelerde alkol barındıran içkidir. bir üst seviyesi kolonyadır.

kel kalınca j statham a benzeyeceğini sanan insan

umutsuz insan yaşayamaz. bir de kıyas yapmayan insan.

sözlük yazarlarının itirafları

- hayatımda tek kızı sevdim. 1 yıl peşinden koştum. olmadı bıraktım peşini.

- yıllar sonra çıkageldi tam mesleğimi elime alacağım zaman. bu sefer o niyetliymiş gibiydi.

- iyi de güzelim yollar geçti üzerinden. şuan düşündüğüm gibi düşünemiyordum o zaman.

- yine de arkadaşça konuştuk baya uzun bir süre. lafı evliliğe getiriyordu durmadan. iyi de güzelim daha seninle yüzyüze bile görüşmedik nedir bu acele. en Son 5 sene önce görmüştün beni.

- uzun süre kafa yordum. ve sonunda Aile yapılarımızın çok farklı olduğunu anladım.

- ve görüşmeyi sonlandırdım...

- gelelim şimdiki zamana. muhtemelen görücü usulu evlenecez be güzelim senle olmasa da..

NOT: işbu yazı özgüven eksikliği yaşayan bir üniversiteli erkek tarafından yazılmıştır.

500 liraya web tasarımı yapmak

5 sitesi yapsan 2500 tl. toplamda hepsi 2 haftanı alsa ki almaz. bir memur maaşı garanti hemde oturduğun yerden.

furious 7

malum ortamlara düşmüş filmdir. psikopat yapmışlar.

demebana

ilk entry benden gerisi allah kerim.

en güzel türk filmleri

kirpi. izleyin gülün hacı çok net.

hayal kurmanın faydaları

elektrik yokken, telefonunuzun, tabletinizin şarjı yokken yapabileceğimiz yegane şey. ben her gece ışınlanmayı bulduğumu ve bunu tüm dünyaya türkiye devletinin kasasına para girmesi koşuluyla satışımı, dünyanın en zengini olduğumu ve en büyük bilimsel araştırma laboratuarını türkiyeye açtığımı ve ışınlanmayı uzay yolculuklarında kullanmayı hayal ediyorum. uzun cümle oldu.

fabrikayı senin üstüne yapacağım diyen patron

seni temele gömecektir. acilen uzaklaşmalı.

sözlük yazarlarının itirafları

yeter ulan yeter.

- sikecem şekilciliğinizi,
- sikecem gözlemlerinizi,
- sikecem önyargılarınızı,
- sikecem benliklerinizi,
- sikecem egonuzu,
- sikecem bakışlarınızı,
- sikecem acıyışlarınızı,
- sikecem vefasızlığınızı,
- sikecem saflığınızı,
- sikecem özentiliğinizi,
- sikecem özçekimlerinizi,
- sikecem sanal akrabalıklarınızı,
- sikecem yapay Sevdalarınızı,

- bıktım amk bıktım, hepinizden herşeyden bıktım.

- adam olun, insanlara önyargıyla yaklaşmayın, ne olursa olsun karşınızdaki insana gülün, sevin, yardım edin. ve menfaat beklemeden yapın bunu.

- güzel veya yakışıklı özentiliklerinizi bırakın. sanal alemde iç güzellik deyip attığınız gibi arkasında durun gerçek hayatta.

- özürlü birine yardım edin gülümseyin, ya de önyargılarınızın çirkin olarak addettiği, göz göze gelmekten sakındığınız kişiyle oturup sohbet edin. sevda her zaman tende mi durmak zorunda. kalbinizi fethedebilecek güzel kelimeler kuran bir dahi duramaz mı karşınızda?

- insan bilmediğinden korkar. tanıdıkça aşık olabileceğiniz insanlara fırsat vermek, onları tanımak...

- adam olun, mert olun, kuvvetli olun.
- yoksa...............
- yoksa.........
-
-
- sikecem hayatımı.

üniversite de bol bol yatarsın

en büyük yalanlardan biridir. daha fazla çalışıp daha fazla ideal edinmeniz gerektiğini hissediyor it gibi koşturuyorsunuz.

diyeceksiniz ki tüm bölümler için geçerli değil bu olay. doğru ama durum şu: burda bol bol yatarsın dediğin öğrenci muhtemelen ağır bir bölüm hedefliyordur ki o stresle başa çıksın diye pembe yalanlara başvururlar.

ki o öğrenci güzel bir bölüm kazanacaktır. yatmak yok, çaliş köle çaliş. zaten kötü öğrenci sürekli yatan öğrencidir. üniversitede yatma gibi bir derdi yoktur.

bu yalan sadece çalışkan öğrencilere söylenen bir kurgudan ibarettir.

zayıflamaya kesin karar vermek

çarşıda, üniversitede herkesin Size abi diye hitap etmesinden gına gelmiştir. birazcık kilolusunuz diye çocukların amca demesi headshot etkisi yapmıştır.

spor salonuna yazılıp, Zayıflamaya kesin karar vermektir. o 15 Kilo verilecek o kadar!!

filmi çekilmesi gereken oyunlar

half life. çok açık ve net. imdb de 9.9 oy alacaktır.