bugün

entry'ler (18)

kınık

izmirin sürgün ilçesi.

stv nin türkiye nin en güzel kanalı olması

kanalın sadece ayna programını severim.

bekarlığın sultanlık olması

yalandır. sımsacık aileden iyisi yoktur

morg

gitmeyi en son istediğim yer.

türkiye ye gelmiş en iyi yabancı futbolcu

hagi tabi ki.

anket doldur para kazan

bir şey daha belirtmek isterim satış ortaklığı yaparak ve google adsenseden ciddi para kazanılır. sitelerde sağa sola boşuna reklam yerleştirilmiyor o reklamlardan gelen para dudak uçuklatacak kadardır.

internetten para kazanma yolları

ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

içi kürt dolu bir otobüste yolculuk etmek

geçen hafta yaptığım yolculuk. kendimi ilk defa fransız gibi hissetmeme neden olan hadise

tuvaletten çıkınca elini yıkamayan insan

tokalaşılmaması gereken iğrenç, pis insan.

aşk

eğer on sene üstünden geçtiği halde hala ona bakarken gözlerin gülüyorsa, elini tutarken kalbin hızlanıyorsa işte bu aşktır. Allah bozmasın.

izmir

en yaşanılası şehir... güzel memleketim...

tam intihar edecekken vazgeçiren olaylar

okuyanlar bilir "Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer" adlı güzel kitabın ilk sayfasında buna çok güzel bir örnek vardır.

duvara fırlatılan cep telefonu

yazarken içimi sızlatan hadise. sakın denemeyin parçalanmış bir ekran gördükten sonra duyulan pişmanlığın tarifi mümkün değildir. Hele bir de yeni cam artı dokunmatiğe 350 tl isterlerse bir kat daha çökersiniz.

ekşi sözlük

Üyelik onayında 60000. küsürlerde olduğum sözlük. Sanırım 3 seneye üyeliğim onaylanır.

etkileyici sözler

Her batan güneşle bir parçan eksilir! Bu gün bir yerde okudum aklımda yer etmiş.

kredi kartı

harcarken iyi ki var, öderken niye var dedirten ve karışık duygular yaşatan şey.

yıldız tilbe

90 lı yıllarda en iyi şarkı söyleyen sanatçıların başında gelir. Güzelliği, çirkinliği, dansı beni ilgilendirmez.

ilginç bilgiler

23 nisan gelmişken aklıma geldi Shakespeare 23 Nisan 'da doğmuş ve 23 Nisan 'da ölmüştür.