bugün

entry'ler (249)

can yücel

Zekası ile babasına benzeyen önemli şahsiyet.

okan bayülgen i seksi bulan kadın

Tek çekici gelecek yeri beynidir.*

yorgan altında sevgiliyle mesajlaşmak

Bir süre sonra oksijen azlığından uyuyakalma eylemini göz önünde bulundurursak güzel eylem.

erkeklerin efendi kız yerine kaşar tercihi

(bkz: Mantıksal tutarsızlık)

cemal süreya

Önce Öp Sonra Doğur Beni.

cengiz han

Büyük hükümdarlardandır.

allah yerine tanrı ismini kullanan ordu

Önceki türkler tanrı derdi, Türkçe bir kelime türkçe konuşmak isteyen Tanrı der bu kadar basit.inandığınız şeyi nasıl hissettiğiniz değil midir önemli olan isim ne fark eder ???
Ayrıca küçük bir bilgi Yunus Emresinden tut birçok şair yazar eserlerinde Tanrı demiştir imansız dinsiz mi oldu.

gülmekten ölmek

Çenenin ağrıdığını hissetmek.

aşka inanmayan kızlar

Sevginin aşkın ne demek olduğunu bilmeyen kız takımı, kızmamak lazım bir gün elbet tadacaklardır.

samanyolu tv

Fetoş tv.

hastası olunan sözler

En güzel günlerimin
Üç mel'un adamı var:
Biri sensin,biri o,biri ötekisi...
Kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi...
Sana gelince...
Ne ben Sezar'ım ne de sen Brütüs'sün...
Ne ben sana kızarım ne de zatın zahmet edip bana küssün..
Artık seninle biz,düşman bile değiliz...

(bkz: Nazım Hikmet RAN)

ömer isimli erkeklerin yakışıklı ve zeki olması

Genelde terazi burcu grubuna düşüyorlar terazi burcuysa boku yedik !

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

(bkz: Düzce)

makyavelist

insanlara ya iyi davranıniz ya da onları ayaklarınız altında eziniz az incinirler ise intikam peşinde koşabilirler , daha fazlasındaysa bunu akıllarına bile getiremezler. Sözlerini söylemiş bir makyavelist.

sözlüklerde atatürk aleyhinde yazılan entryler

iki üç sözlük gezmiş ordan burdan kelimeler toplayıp Atatürk'ün laf kalabalığını yapan sanal delikanlılar.

6 senelik ilişkiden sonra ayrılmak

ayrılık sonrası kendini yavaş yavaş toparlamaya başlayıp acılarını başka zaarla kapatmaya karar verir ama bitkin ruhu üşengeçleşir tanımak katlanmak hobilerini sormak ayak uydurmak zor gelir bence en büyük kötü durum budur.

cemil meriç

'' Mabetler her çağda ziyaretçisiz kalmış.Tefekkür Sina'sı metruk bir manastır.Kimin için yaratacaksın? insanlar ışığa , hayata , sonsuza düşman.Aydınlanmak için yan , ayınlatmak için değil. '' demiş üstad...

ayrı yazılan bir kelime olarak şey

Bütün kelimeler de ayrı yazılır.

evlenen kadının internete dönüş süreci

Facebook'a düğün fotoğrafları ve çocuğu olduysa ahmetim mehmetim tarzında açtığı albümle mükemmel bi geri dönüş'e seyirci kalabilirsiniz.

seni seviyorum a verilebilecek cevaplar

Acaba kaçıncıyım.