bugün

entry'ler (27)

arkadaşlar ben sapık mıyım

Seni her şekilde kabul ederiz. Discord sunucumuza bekleriz * )

takip edilesi discord sunucuları

Sa.

içeride aile gibiyiz, samimi bir ortamımız var. Gelmek isteyenleri bekleriz.

https://discord.gg/dWF9BWzh

Beni soracak olursanız sunucunun yakışıklı adminiyim *

dün uludağ sözlük discord grubunda gördüğüm kız

Öyle bir sürü kızlarımız var. Ekşinin redditin afetleri orada, kayıt chatte ne yalan söyleyeyim amk keyifli vakit geçiriyoruz. Fıstık gibi kızlar * )

Yerim :D

uludağ sözlük discord grubundan atılmak

Gerçekten çok yazık amk dedirten olay.

Ya bazılarını kapıdan kovuyoruz bacadan giriyor amk. E tabi onlar da haklı, Uludağ sözlük gibi trollerin cirit attığı yerde takılmak var adam gibi adamların olduğu yerde takılmak var amk.

Neyse bitik sözlüğünüzde size iyi eğlenceler ahahaha

beni neden discord grubuna almıyorsunuz

Adam olanları alıyoruz, adam olmayanları maalesef almıyoruz amk.

Sunucudan kovulup sonra orayı kötüleyen dallamalara kapımız sana sonsuza kadar kapalıdır…

dün uludağ sözlük discord grubunda yaşanan olay

Ne güzel vakit geçirdik la. En son kızlar üstünü çıkarmayaydı iyiydi de yakışıklı admin olarak el attım olaya, sözümü dinledi bebeklerim. *

Karı kız cirit atıyor sonra seslide oyun oynuyoruz ve film gecemiz bile var. Daha ne amk? Sabahlar olmasın. :D

uludağ sözlük discord grubu

“ bu başlığı uplayıp oranın reklamını yapanlar direk uçurulsun.”

Sunucudayken böyle demiyordun la, fıstık gibi ortamınız var Uludağ sözlük halt işlesin yanında diyordun… atılınca kötü mü olduk ayıp amk.

uludağ sözlük discord grubu

içerisi çok güzel şampiyonlar ligi gibi amk. Mis gibi ortamımız var ve Uludağ sözlük gibi de arada hata vermiyor direkt olarak irtibata geçiyorsunuz bizimle.

Sevgi ve saygı çerçevesinde sohbet etmek isterseniz aha link burada: https://discord.gg/TZs4BFA9

Ayrıca sunucudan kovulanlar gelip bok atmasın amk, ayıp. Gururunuz yok mu la sizin?

Sunucunun yakışıklı adminiyim buyrun gelin kızlar özel olarak sizinle ilgilenirim. *

trollüğü bırakmak

Aferin büyük başarı amk. Ne yapalım alkışlayalım mı şimdi seni?

melis sezen in memeleri

Aranızda halen caps vermeyen hayvanlar var amk.

boğazını sıktırarak siktiren kızlar gelmiş

Sus terbiyesiz herif seni. Utanacağını bilsem yüzüne tükürmek isterdim ama sen ondan da anlamazsın amk.

boğazını sıktırarak siktiren kızlar gelmiş

Olm anamız bacımız yazıyor şurada ayıp değil mi bu başlık amk? Senin ben açacağın başlığa boydan gireyim…

sırasıyla eski flörtleri yoklamak

Allah başka dert vermesin bacım durumunu kritik gördüm.

yazım yanlışı yapan flört

Yazım yanlışı yapan size de yanlış yapar. Vurun tekmeyi gitsin götüne.

Flörtler de kapatılsın amk.

internetten tanışılan flörtümsü

Çok ayıp etmiş onun amına koyayım ben.

sözlükteki kızlar mı dışardaki kızlar mı

Sözlükte kız mı kalmış amına koyayım? Bildiğin endüstri meslek lisesi olmuş burası. Dışarıya akmak lazım kızlar fink atıyor hırrrrrr…

yüzüne bakmaya kıyamadığımız kızları

Yemeyenin malını yerler. Bu işler böyledir. Kıyamazsanız kıyarlar. Evet.

türkçülük

Türkiye’de adına tek kurtuluştur ve kendini Türk olarak gören insanların benimsemesi gereken mükemmel düşüncedir.

albert camus

Satranç kitabının yazarı ve absürdizmin yaratıcısıdır. Dünyaya iz bırakan insanların arasında yer alır ve bir dönem büyük ses getirmiştir edebiyat dünyasına.

ateizm

Temelinde materyalizm olan akımdır. Kurucusu ise charles darwin’dir. Bütün dinleri ve tanrıları reddeder.