bugün

yazarın karma puanında artış gösteren durumdur. bırakmak zordur. ama bıraktıktan sonra rahata erersin. trollüğü aynı sigaraymış gibi görüyorum. başlama sebebi özenmektir. ve bırakamazsınız. ama ben bıraktım. çok bir trollüğüm yoktu cinsel başlıkları uplamak ve siyasi kızdıracak başlıklar açmak dışında. ve bunu bıraktım. mutluyum. sizlere de tavsiye ederim.
dileriz ki yeni bir çağın başlangıcı olsun ve şu trollük saçmalığı bitsin. insanı sözlükten soğutuyorsunuz.
epey zor olan eylemdir.
gün itibariyle yaptığımdır. artık ciddi entryler giriyorum yazar çizer tayfası. şimdi bundy i bırakıp sinan ı tanıma zamanı. çok mu abarttım, aldırmayın. *
Kendini kötülüklerden arındırmış ve sadece iyi,hayır yolunda kendini adayacak yazar söylemidir.Trollüğü bırakalım.Ayrıca bir partinin sempatizanı olmak trollük göstergesi değil aksine fanatiklik göstergesidir.
ben bırakamam, sivilde gayet ciddi ve çekilmezim zaten. bırakın burada rahat edeyim.

ayrıca asosyal olduğumu daha önce söylemişmiydim?
(bkz: aydin oglu firar)
Trollük asla bırakılmaz. Trolluğü bıraktığını düşünebilirsin, insanları da düşündürebilirsin ama asla trollüğü bırakamazsın.
Bıraksam mı acaba...
kendini trol sanan salakların acilen vermesi gereken kararlardır.
(bkz: silgi yiyen kadin)
trolluk birakilmaz.
Yok be usta, kaç yıldır sözlükteyim nick orospusu oldum hatta bi kadına iftira atarak yuva bile yıkmışlığım var ama terkedemem çok eğlenceli böyle insanları sinir etmek sözlük formatının içine s*çmak felan..

Zall gel beni bul "geyik" yaparız.
şöyle son entrylerime bakınca farkına vardığım durum. mutluyum. evet.
Yine başlarsın sen. Kandıramazsın bizi. Beni.
Elden gelmeyendir. Bilgi içerikli entry girerken kendimi 27 yıllık sınıf öğretmeni gibi hissediyorum.
bir tiryakinin sigarayı bırakması gibidir. her an bozulabilir.
-Trollüğü bırakacağım.
-ne yazacaksın?
-dünyanın düz olduğunu.
-teşekkürler.

Bir bırakım hikayesi.
son dönemde istemsiz şekilde yaptığım şey.
biri beni tokatlasın da kendime geleyim.

ciddili entry bana göre değil lan, siz benim bilgi birikimimi haketmiyorsunuz.
Asla yapılmayacak eylemdir. (Tokatlarım yine de) *
Gereksiz hakaretler can sıkıyor.
Gülüp geçmeyi de bilen sayısı çok az.
Ne zaman trol oldu ki bu.
Sus kız sen de.
Aferin büyük başarı amk. Ne yapalım alkışlayalım mı şimdi seni?