bugün

entry'ler (14)

gerçek dünyada hayal ile yaşamak

bence güzel bir şey kendi bir nevi kendi dünyanı yaratıyorsun.

uyuyamamak

kafanı yastığa koyduğun anda eski anılar, ne yapsam daha iyi olurdu, hayal kurmanın araya girdiği vb. şeylerin araya girdiği sorun.

sigara yaktıran olaylar

lise sonda iken bir kızı sevdim. zengin, akıllı ve güzel 2 ay kadar çıkmıştık çok sevdim ve aşık olmuştum. ayrılma zamanımızın geldiğini seziyordum ve öyle de oldu zaten. beni oturdukları yere yani antalya dedemana çağırdı. çok uzak olduğu için para olmadığı ve aktarmalı otobüs yapacağım için bisiklet ile gittim, iyi ki de bisikletle gitmişim. ayrılacağımızı bile bile, üzüle üzüle yanına gitmeye başladım. park da beni bekliyordu, çok hızlı gidiyordum bir anda bisikleti çimenlere fırlattım ve ağlayarak sarıldım o an dünyamın yıkıldığını hissettim.

konuşmaya başladık sonun nereye varacağını bildiğim için gözlerim yaşlı dinliyordum. arkadaşlarını da çağırmıştı, işin aslı bende tanıyordum arkadaşlarını. arkadaşlarına bakarak; 'baksana ne kadar mutlular biz neden olamadık.' dedim, hiç bir cevap alamamıştım.

her şey bitti kalkıp evime gidecektim bisikletimi aldım, yaklaşık 20 30 metre sürdük den sonra bir müddet durdum ve tekrar geri geldim. sorgusuz sarıldım 10 dk sarılırken ağladım.

erkeklerde bazen ağlarmış onu anladım.

memesi sütyenden ibaret kız

hayat tarafından dışlanmış, üst vücudu drag pistine benzeyen kız.

sözlüğe bir söz bırak herkesin kulağına küpe olsun

''hayat buz pistine benzer, düşen çok insan olur. '' yeni ahit filminden duyduğum bir söz.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

bazılarının canı sıkıldığı için, bazılarının ise dertleri başından aşkın olduğu için yaptığı eylem.

kız çocuklarına kapanma zorunluluğu

özgürlüklerinin göz göre göre elinden alınması, leş gibi ebeveynler.

telefon şarj sorunu

bataryanın bir nevi, ben ölüyorum deme şekli.

karısının ayağına nutella sürüp yiyen erkek

ayak fetişinin çeşitli fantezisi hiç sevmem.

37 yaşında erkek 28 yaşında kız ilişkisi

görmüşler beğenmişler bize de mutluluklar dilemek kalır.

gecenin şiiri

Ben şarabı eskimiş acı acı severim;
En çok da ramazanda cumaları içerim;
Helal üzümünü ezdim doldurdum küpe:
Ne olur, içinceyedek ekşitme Tanrım.

esrar

gerçek ismi marjiuana(kenevir) olan 1 dönüm marijuana'nın 10 dönüm ağaçtan daha fazla oksijen üreten fakat bilinçsizce kullanılan madde.

tabanca

çalışma prensibi her zaman için etkilemiştir.

alevi kokusu arap kokusu kürt kokusu

bak kanka aleviyim ben sabah akşam olmak üzere günde 2 kez duş alırım tekrar düşün.