bugün

entry'ler (13)

abd de zenci mahallesinde yaşamak

Babamın eski arkadaşlarından birisinin 2pac olma ihtimali, ağlıyorum...

hasan ali kaldırım

Defansif anlamdada ofansif anlamdada 5 para etmeyen birisidir. Fizik gücünün yüksek olması yetiştiği hollanda alt yapısından kaynaklanıyor sadece. Zaten bu fizik gücünü kullanamıyor, çünkü beyni yok.

çay çöktü ptt birinci ligde demlenecek

Trabzonspor azcık şerefli bi kulüp olsaydı 1-0'dan sonra maçı vermezdi, herkes gördü dün Trabzonspor'un karakterini şerefinin 2 paralık olduğunu..

çirkini sikmemişler namusluyum demiş

'kendimi eşime saklıyorum' cümlesi samimiyet derecesine göre farklılık gösterebilir. Sanki biraz da kendini avutuyormuşsun gibi gelebiliyo inan bana

aşık olunası kız tipi

Mavi gözlü olsun yeter, fazlasına gerek yok harbiden söylüyorum..

kahvaltı yapmayı unutup oruç tutmaya karar vermek

Etik bi durum değil ve biraz da avuntuya açık bi durum gibi görünüyo, açıkçası garipsedim.

yüzyılın sporcusu

Muhammed Ali, müslüman olduğu için söylemiyorum tabi ayrıca bi sempati duyuyorum ama onun dışında çok karakterli bi sporcu.

beşiktaş

Sadece ülkenin siyasi büyük kısımlarına yalakalık yaparak şampiyonluklar kazanan aciz ve ezik bir kulüp, asla büyük bir kulüp olamayacaksınız asla büyük bir takım OLAMAYACAKSINIZ!

en son alınan iltifat

Harbiden he, yok ki. Acı bi durum çünkü telefonum bozuldu ve Üniv bitti böylelikle karı kız ortamlarından uzak kaldık.

kız whatsapp diyalogları

Bir'de kız meslekteki muhabbetler yok mu? Uzun eşşekler birbirlerine yapılan aşırı el şakaları falan off..

brezilyalı efsane futbolcular

Ronaldinho, alex ve tabi ki rivaldo diyebilirim çünkü Fenerbahçeliyim ve alex'i yazmasam olmazdı.

kız whatsapp diyalogları

peşinden koşturunca egosunu tatmin edicekte, götü gökyüzünü kaplicakta falan filan girilmez o işlere o yüzden dengini bulup akışıyla oluruna bırakmak gerek bence.

200 bin dolar nakit para

Bildiğin tanıdığın bi şehirde inceden bi yaşantı kur kendine, biraz ticaret için araştır geliştir kendini bu sayı daha yukarı cıksın. Ha bide okula 1300 lira borc var bi el atsana