bugün

entry'ler (148)

moruk tiplerin klima beni çarpıyor goygoyu

Ya o klima olayı gerçek ama,staj yaparken beni tam klimanın önündeki masaya vermişlerdi,3 gün boyun tutuk gezdim. Ama tabi 10 saniye durunca vaay donduk diyenin de psikotik problemleri vardır.

yunanistan

Fazla uzodan kafayı bulduğuna inandığım ülke.

alex de souza

Bilgisayarımın isim babası,tanıdığım en kral futbolcudur.

hiç güven vermeyen şeyler

Ben seni seviyorum diyip kalbini kırmak için elinden geleni ardına koymayan insanlar.

takı töreni

Cansız manken çözümü beni benden almıştır,bana göre insanların ben daha büyük para verdim he he diye böbürlenmek amaçlı gerçekleştirdiği bir seremoni.

kaçak

Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm, yürümem. Sen benim kalbimi temperli camın kırılmış haline cevirdin,ben daha ne diyeyim ?

loopa düştüm yardım edin

Break komutu yaz, ehe. Evet kötü espiri kuşağını geçersek ne bekliyorsun ki, koskoca tarih tekerrür etmiş hep,bizim hayatımızda ne olacak ki?

shrek in intihar etmesi

Haklı sebepleri olduğuna eminim,öte tarafta zebaniler mabadıma alevli çöp şiş montajlayacak olmasa ben de şimdiye 50 kez bunu yapmıştım.

şimdi rus mu düşman abd mi

Aslında herkes herkese düşman,sadece maskeleri güzel.

uludağ sözlük kek ve çay zirvesi

Harbiden yapsak ya,ben evde aşırı bunaldım.

kahve falı

Bacım attığın açı çok dandik ama,arasında kaldığın iki erkeğin birbiri ile uzlaşacağı görünüyor.

patlak kadın tabirinin çirkinliği

Burda ne o zarın biyolojik bir koruma olduğundan bahsetmenin ne de bir kadınla ilk defa beraber olmanın bir mükemmellik olmadığının,erkekler çatır çutur vuruşurken problem olmayıp kadın yapınca aa patlak yakıştırmasının yapılmasının çifte standart olduğunun anlatilmasinin bir anlamı yoktur,zira mal malligindan vazgecmez.

solcu ikiyüzlülüğü

Bunun ikiyüzlülük ile alakası yoktur, bilinç ile alakası vardır. Madımak çok daha bilinir, başbağların ise üstü kapatılmaya çalışıldığı için pek kimse tarafından bilinmez,haliyle savunulmaz. Her solcu da aşırı bilgili değil maalesef.

a haber deyince akla gelen ilk şey

Yalandır. (bkz: ibrahim Tatlıses) (bkz: anladım ki hepsi yalan yalan)

akp deyince akla gelen ilk şey

Baskı ve bilimum skandal. A bir de duble yol.

bu hayatta en çok neye güvenirsin

Ona duyduğum sevgiye güvenirdim, hah işte ben o güvenen yerlerimin taa.. Bundan sonra önceden olduğu gibi kendi kıçıma güveniyorum. Gerisi yalan dolanmış

kpss 2020

Ailemin zorla sokmaya çalıştığı sınav.

sivaslı kızların çirkin olduğu gerçeği

Hadi lan ordan,kaç Sivaslı gördün de. Sanki Sivas geneli kapı kapı gezdi de analiz yaptı haspam,klavyesi olan sallıyor.
Sivas'a kurban ol,çirkin diye de senin insanları ayrıştıran beynine derler.

araplaşmama için çocuğa türkçe ad koyma kampanyası

Şimdi ben de tabi ki kendi dilimde isim koyma taraftarıyım ancak, çocuk ismi arapça olunca araplaşmak ne alaka onu çözemedim, çocuğunun ismini Yusuf koyan bir dolu modern aile tanıyorum,zerre de Arap degiller.
Olay isimde degil,özde .

doktorların hep doktorla evlenmesi

Yoğun çalışma temposundan pek dışarı çıkıp sosyalleşmeye hem zamanları hem mecalleri kalmıyor.
Allah hepsinin yardımcısı olsun inşallah.