bugün

krizin sinyallerini hissettiğimiz durumdur.
limonun suyu çıkmıştır. evet.
akp'ye oy verenlere müstehaktır. sürünün pis fakirler.
yanlış.

biz de 3.50 gayet de sulu yeşil falan sarısı da var. taabii bu benim marketimde, manavımda. ama yok efendim migrosta karfurda tabiki 6-7 filan olabilir.
(bkz: milli iradeye saygı) * *
Eski limonun bitmesi ve henüz tazesinin çıkmamasıyla ilintili durum. Ayrıca düşmüş fiyatı 9 liraydı en son.
800 TL ile ayın sonunu getirmeye çalışan ak embesiller düşünsün. Pardon ! Düşünmek mi ???
tanesinin 1 liraya denk geldiği meyvedir. Çok pahalı fakat zengin de fakir de limondan vazgeçemeyip evlerinden eksik etmiyor.
yav he he akp yaptı zammı acta bak niye zamlanmıs. yenisi cıkmamısmıs hangı aydasın ne zaman cıkar yenısı? zammın sebebi avrupa piyasına türkiyenin limon satması. avrupaya Arjantin'den Brezilya'dan geliyordu sel ve don arjantinde etkili olunca avrupa piyasası türkiye döndü. türkiye de elindeki malı yani limonu dış pazara satınca iç pazara zamlı satmaya başaldı yanı alırsanız 8 tl bn zaten satıyorum mantığı.
churchil içemeyen izmirlileri üzmüştür.
Tarlada ise 90 kuruşa satan kardayim diye sevinmekte.
çiftçilerin götüne girince otomatikman bizim de götümüze kaçması mevzusudur.
Limon lobisinin faaliyetleri sonucu olmuştur.
kuraklık sonucu hal de limonun sandığı 80tl kadar yükselmiştir.

market ve pazarlarda limonun tanesi 1-1,5 tl arasında değişiyor.
bugün markette 8.5 tl idi.

limon lan bu limon. böyle giderse vatandaşı ağlatacak durumdur.
Paralel yapının oyunudur. israil'un komplosudur. Biz üçüncü havalimanını yapıyoz taam mı.
nasıl olduğunu çok merak ettiğimdir, bana da yanında çalıştığım kız söylemişti limonun kilosunun 8 tl olduğunu, gerçekten çok şaşırmıştım, babam bi duysa varya vurur onları, sahiden niye bu kadar zam geldi limona. limon lan bu limon.
Biber gazından etkilenen gezicileri engellemek için başbakanımız pardon cumhurun başkanının işleridir.
bim' de kilosu 4.5'tur ve 10 limona bedel suyu çıkmaktadır. tükenmeden alın.
Enflasyonun düşmeme nedenidir.
Olsun namaz kalıyorlardır.
Yatak ise şayet normal olan fiyattır.
memleket betmiş hocam.
geçen markete limon almak için gittim. normalde ben pazardan alışveriş yapan adam değilim. yani genelde iş çıkış saatime denk gelmez pazar bir de cumartesi gün olan pazar da evime uzak olduğu için yapacağım 5 10 tl lik karı yola veririm. neyse markete girdim. manav bölümüne geçtim. 10 tane limon aldım. kasaya geçip ödeyecektim.

+ 12.75 tl efendim.
- anlamadım.
+ limon 12.75 tl.
- altın mı aldım sarı diye kilosu ne kadar bunların.
+ 8 tl efendim.
- iyi almıyorum o zaman.

almadım, sinirlendim gittim limon sosu aldım doğanayın 1 litrelik 5 tl mi neydi. bizi mi sikiyorsunuz amk. limon ağacı 6.5 tl fidecide.
ekonominin geliştiğine delalettir. hulogggggg.
güncel Önemli Başlıklar