bugün

entry'ler (172)

evrende sence de yalnız mıyız

aklımızı fazla zorlamadan cübbeli ahmet hocaya sormamız gereken soru.

kanka yerine amcaoğlu demek

bir hafız değildir.
(bkz: adapazarı)

hadisleri reddetme özgürlüğü

sadece hadislerin değil kuran ında peygamber döneminden sonra kaleme alındığını hatırlatarak uzaklaşıyorum.

besiktaşın dördüncü büyük olması gerçeği

değildir. çünkü büyük sıralaması diye bir şey yoktur. tek büyük tabi ki galatasaray ama konumuz şuan o değil.

beşiktaşın tek sorunu biraz ezik olması sadece. demba ba için yazılan şarkılar yazdıktan sonra gittiğinde para kazandıklarına sevinmeleri, 3. haftadan kendini şampiyon sanmaları, ama en azından şerefliyiz tarzı kendilerini tesselli yolları bu ezikliğin birkaç göstergesi sadece. en üst düzey yöneticisinden en basit taraftarına kadar hepsinde farklı dozlarda eziklik mevcut. önce bundan kurtulmaları gerek bana göre.

google da google ı ordan da google ı arayan insan

bir kere yaptığımdır. google da google ı arayıp çıkan google a tıklarken gözlerimden bir kaç damla yaş süzülmüştü.

yasal ve ücretsiz kürtaj bir insan hakkıdır

yasal kısmına katıldığım ama ücretsiz kısmına katılmadığım önerme. ücretsiz olursa işin boku çıkabilir çünkü.

babanın walter white olması

oğlun flynn olması kadar üzmeyecek durumdur. aksine baya güzel olabilirdi.

türbanlı hemşire

aşıyı acıtmadan yapmayı beceremezler. tüm ilkokul hayatım boyunca kaçmışımdır bunlardan.

yolda sigara içen kadına saldırı

saygısızlık olarak yargılayıp yapılan işi saygıyı öğretmek diye atfeden yobazları ortaya çıkartmıştır.

saygıyı öğreteceksen önce kendinden başla ey deyyus. kimse müslüman olmak zorunda değil, olsa bile oruç tutmak zorunda değil. hele ki sen oruçlusun diye gizli gizli yemek, içmek zorunda değil. bunun saygısızlıkla ne alakası var. madem nefsine sahip çıkamıyorsun, madem oruç tutmayı beceremiyorsan, madem oruç tutmanın felsefesini anlayamıyorsun hiç tutma kardeşim.

not: oruçluyum.

ateistlerin inanmadığı konu üzerinde kafa yorması

yapılması gerekendir. zaten bu kitle kafa yorarak ateist olmuştur. ne zaman kafa yormayı keserse işte o zaman en insani duygusunu kaybetmiştir.

yazarın nickinden dün gece naptığını tahmin etmek

cikolatali sade turk kahvesi : bir değişiklik yapıp çikolatasız sade olmayan türk kahvesi içmiştir

protein tozu zararlıdır diyen tip

protein tozu kullanmak ile tavuk yemeyi aynı şey sanan angutları ortaya çıkarmıştır.

asıl sağdan soldan duyduklarıyla sallayan tipler bunlardır. sanırsın biyokimya profesörü kendisi. o kadar kendinden emindir. bitkisel, hayvansal falan farketmez tüm proteinler aynıdır bunlar için. gittiği spor salonundaki bir boktan çakmayan adamların sözü en güvenilirdir. bilinçsiz kullanımda ise sadece böbreği yorar bunlara göre. ama neden yorduğu hakkında iki kelime konuşamaz. ama bol su içerse hiçbir şey olmayacağını bilir tabi.

neyse bu tipler hep olacak. o yüzden onları boşverip doğru kullanılırsa güzeldir protein tozu demek istiyorum.

diş hekimliği fakültesi

kesinlikle tıptan daha zor bir fakülte değildir. çevremdeki diş okuyanlar o bilgiyle nasıl geçiyorlar anlamıyorum.

belki ameleliği daha fazladır. alınan malzemeler, devam zorunluluğu vb. şeyler bu ameleliğe girmektedir. fakat okumak için kıç yırtma durumu tıpta çok daha fazladır.

benim okuduğun fakülte için durum şöyledir. sene içinde 6 komite ve tüm senenin tek finali vardır. final için 2 hafta ve önünüzde duran yaklaşık 5000 sayfalık çalışılacak not vardır. geçemezsen 2 hafta sonra da büt vardır ki aynı koşullar onun içinde geçerlidir.

welcome to tıp fakültesi.

knight online oynamış efsane nesil

world of warcraftı vanilla haliyle oynayan nesil kadar efsane olmayan nesildir.

gazze den israil e roket atıldığı iddiası

israil askeri bir arkadaşıma göre çoğu akşam yaşanan olaydır. lakin bu füzelerin çoğu yere düşmeden imha ediliyormuş.

kolanın asiti kaçmasın diye yapılabilecekler

siz ne yaparsanız yapın asidi zaten kaçmayacaktır. kaçan şey gazıdır.

game of thrones spoilerları

azıcık okuyayım derken ne olduğunu anlamadan hepsine giriştim. bu kadar az kelimeyle bu kadar çok şey nasıl anlatıyorsunuz insan hayret ediyor doğrusu.

13 haziran 2015 ronaldinho nun beşiktaşa transferi

gerçekten böyle bir transferi beklemiyordum. gece açıklayarak güzel iş yapmışlar.

tebrikler beşiktaş, sonunda seninde yüzün güldü.

pkk terör örgütü müdür

hayır orospu çocuklarıdır.

bryan cranston ın game of thrones ta oynaması

muhtemelen ölecek karakterdir. ama ne olursa olsun walter white ın ölümü gibi olmayacaktır.

eksileyen yazara serzeniş: skyler kahpesi sen eksiledin biliyorum.