bugün

uyandirsin artik biri sunu.
bir yazar düşün ki, 266 entrysi olsun ve tek bir tanesi okunabilecek durumda olmasın. bambaşkaymış hakkaten.
açtığı tüm başlıklar anket kıvamında olan ve can sıkan yeni nesil bir yazardır. (bkz: sadece nicki okunan entryleri okunmayan yazarlar)
yeni bir troll mü geliyor yoksa diye sormadan geçemeyeceğimiz yazar(?).
altıncı nesil bıdı dıdıdır içerikli başlıkların sol frame de asılı kalmasının görülür ibaresi yazar.
yapımcımısın lan olm en kötü dizi, dizidir. senden ötürü parmakla gösteriliyoruz vicdansız. dur yoksa vururum.
06 24 pisti başlığında yazdıkları balık hafızalı olduğunu düşündürmektedir. niye aynı şeyi döner durur tekrar yazarsın ki?
benim gibi havacılık meraklısı olan yazardır.
rüyadan uyanması gereken 6. nesil. *
son derece kaliteli bir yazar. ilgiyle takip ediyorum entrylerini. cok guzel yaziyor, sozluge renk katiyor.

dıdıt: ulan basariyi, kaliteyi cekemeyen ne kadar fazla adam varmis su ortamda. su entry en kotu entrylerimin tepesinden inmiyor bir turlu. ayiptir arkadasim. baskalarini asagiya cekmek yerine kendiniz yukarilara cikmaya calisin. yikmak kolay, yapmak zor. evet.
hoş gelmiş 6. nesil yazarı.
an itibariyle göztepemizin taraftarları arasına katılmış yepisyeni göztepeli,hoşgeldin göztepemize.
(bkz: din iman töre göz göz göz göztepe)
(bkz: göztepe)
(bkz: güzelyalı)
rus kelimelerle başlık açan yazar.
(bkz: sözlükte x yazar olsa açacağı başlıklar furyası) (#5756436)
şu herif silinsin yemin ediyorum ben modemi açıp kapayıp her gün bir tık daha sağlayacağım sözlüğe bu adamın yerine.. buradan garanti ediyorum..
insanı sol frameye bakmaktan sogutan yazar.
ebem gelsen acacagı baslık yok danam gelse acacagı baslık ve turevlerı. *
fevkalade bir yazar.
kesinlikle rusça bilen yazardır. vallaha bak.

(#5799484)
(#5799482)
(#5799504)
(#5799489)
türkçeden çok rusça entry giren yazar.
muhtemel rus dili ve edebiyatı kronik öğrencisi.
(bkz: sen iztiyor duj verejek 50 dolar daha)
(ara: olsa açacağı başlıklar)
amaçsız yazar. sözlük müdavimlere rusça öğretmeye çalışması boşunadır...
boş yazan kişi.

"bir hafıza, bir hede, bir hödö" şeklinde takılır, fazla okumaya değmez.
sırf yazmış olmak için entryler giren yazar.
kaç megabaytlık bir zihninin olduğunu yakında anlayacağımız rom.
güncel Önemli Başlıklar