bugün

entry'ler (22)

11 aralık 2017 uefa şampiyonlar ligi kura çekimi

Bayern munchen ya da Real Madrid çıkmasını dilediğim kura çekimi. Büyük takımlarla oynamadiktan sonra cl de olmanın ne anlamı var. Şayet basel çıkarsa,O büyüleyici cl müziğini çalmaya değmez.

günün fotoğrafı

görsel
Abes kaçacaktir fakat elde bu var.

aybüke öğretmenin de öğretmenler günü kutlu olsun

Seni unutmadik, unutanın kalbi kurusun dedik. Genceciktin, yeni yetermiş filiz gibiydin emminim ki yapacak, yaşayacak çok şeyin vardı ama sen çok erken gittin aramızdan. Hiç hakketmediğin bir sonun oldu, bu yüzden tanrıyı sen affetsen de ben affetmeyeceğim. Ruhumdasın...

öğretmenler günü

Peh öğretmenler günüymüş! Hangi öğretmenlerin efendim? Kpss ile boğuşup, hayatını yaşamayı unutan öğretmenlerin mi? Atanamayip dershanelerde çalışmak zorunda kalan öğretmenlerin mi? Yoksa egitim fakültesi mezunu olup sağda solda alakası olmayan işlerde çalışmak zorunda olan öğretmenlerin mi? Kimin öğretmenler günü efendim?

dünyanın en karizmatik ülke isimleri

Mozambik her şeyiyle karizmatik.

fenerbahçeli olmak için gereken şartlar

Hakem yardımıyla kazanılmış maça başarı diye sevinmek! Bakın bu cümle normal bi cümle değil, çok şey barındırır içinde; karaktersizlik gibi haysiyetsizlik gibi ve daha benzer bir sürü şey gibi.

yalnız yaşamak

Kişinin bilinçli olarak seçtiği bi yaşam tarzı ise, yalnız yaşamak; harika olanıdır, olağanüstüdür, gerçek yaşamın ta kendisidir.
Ama.. Ama seçilmemis, istenilmeyen bir yalnızlık; tam anlamıyla berbat ve kişiyi bertaraf edicidir.

öğretmenler yatarak para kazanıyor

Başlığı destekleyen siz comarlara sesleniyorum; ulan siz tek çocuğunuza bakmaktan acizsiniz be, elinizdeki çocuğu nasıl büyüteceginizi bilmiyorsunuz be, siz bi çocuğunuza bakamazken öğretmen dediğiniz kişi 30 ailenin çocuğunuza birden bakıyor be!.. Beden eğitimi öğretmeni olarak ben bunları söyleyebiliyorken, sınıf öğretmenliği yapan meslektaşlarıma bu leş başlığını nasıl ilişkilendirirsiniz be. Yazıklar olsun!

memleketin içine ettik allah affetsin

Allah affetse ben affetmem mk. Bizi sömürdünüz mk affetmek niye allaha düşüyor.

gecenin dizesi

Ben birini sevmiyordum o da beni sevmiyordu.

bilecik neden bir los angeles olmasın

Misal neden olsun?

whatsapp sınıf grubu

Bizim sınıf üçe bölünmüştü, dolayısıyla üç Whatsapp grubu vardı. amk tarikat gibi, Bu ckim nereye çektiysetdi.

sarışın kürt

kürtlerin azelden gelen fiziki profili sarı saçtir, esmer tendir.

ösym 2018 sınav takvimi

Benim bildiğim, tanıdığım 22 Temmuz o ferahlığı yerle bir eder, Tuzla buz eder.

ösym 2018 sınav takvimi

Bugün itibari ile yapmış oldukları düzenleme ile ne kadar gereksiz olduklarını bir kez daha gözler önüne sermişlerdir efendim. Hangi akla mantığa hizmet ettiği anlaşılmayan kurumdur. Lisans sınavı ile alan bilgisi sınavı arasina bir haftalık zaman dilimi tanımak nasıl bi saçmalıktır?

10 kasım da 9 u 5 geçe yapılabilecek şeyler

Yapabilecek çok şey varken, tek bir şey yapmak; saygı duymak kendine, geçmişine, geleceğine, atana, vatanına, bizleri biz yapan bütün benliklerimize...

sol eliyle yemek yiyen insan

Kimine göre günah, kimine göre zeki olmanın göstergesi. subjektif, öznel yargılarla tanımlanabilir durumdur. Ha bir de; kullanmak zorunda olanlar vardır.

sol şeritte giderken arkadan sellektör yapılması

Kendisine sol şeritten selektör yapılan şoförün, şoförlüğünu sorgulaması gereken durum.

sabahları içinizi burkan şeyler

Yatağımdan ayrılmam gerektiği gerçeği...

25 yaşına kadar bakire kalan kız

Malatyalıdır net! (bkz: ) Yaşasın anal seks anlayışı