bugün

entry'ler (10)

bağımlısı olunan şeyler

şekerli olan herşey bağımlılık yapar o zaman glikoz şurubu dikin alt tarafı komaya girersiniz.

aleyna tilki

Bitkiler koparırken topraktan alırken ne hisseder diye sosyal medyada bir bağlantı paylaşmış bende gidip altına esrarda bitkidir koparınca güzel hissediyordur heralde ince ince şakalar yaptığım ünlü arkadaşımız.

evcil hayvanı ölünce ağlayan tip

(bkz : O kişi benimdir mesela ) Onunla beraber ömür bağlıyorsun yalnızlık paylaşırsın malına parana bakmaz ağlamakta haklıyız bırakın ağlayalım. Edit: Evcil hayvanım olmadı.

yap boz

Puzzel yapboz güzel ama zor zamanlar geçirtirir başında 1000 ler 2000 ler onlar en büyük detaylar ama bitince güzel detay muhteşem oluyor çerçeveletirmek lazım.

beyaz giyme

Transparan olup içini gösterebilir beyazlar ama yağmur yoksa dikkatli insan olsanız dahi her babatitizin harcı değildir yazın hoştur bu sıcaklarda.

şizofreni tanısı almak ama buna inanmamak

Bana deli muamelesi yapıyorlar sırf kendim gibim davrandığım için 16 yaşından benim haraketlerim onlara tuhaf geliyor aklıma bişey geldiğinde gülüyorum direk komik bi anı işte direk deli aslında gülmek falan anormal bisey değil kansere faydası var ama bireysel gülmek sıkıntı birileriyle dertleşmeye anlatmaya hitiyacım var.

hoşlanılan kızın ağzına uçan tekme atmak

Büyük ihtimal kızı öldüresiye seviyordur.

kişilik bozuklukları

Rahatist Kişilik bozukluğu

Yatmaktan keyif alır.
Rahatır bunlar madde madde tıbbisel terimdir Türkiye'de yoğun bulunur.

eğitim seviyesi arttıkça dine inancın azalması

Ortasını tuturamayız sıcak soğuk duş misali en büyük din kendindir bunu sorgulamalı kendini sorgularsan varlığından şüpe edersin yok tam tersiydi galiba derse pek çalışmadım ama ben zaten en büyük Tanrı usc dir.

piç erkek olmak isteyenlere tavsiyeler

Efendi piç erkek diye bişey yoktur birilerine iltifat etmek yada girişken olmak yavşakça karşılanıyor kendinize bakın farkınızı ortaya koyun o zaman mutlu olursunuz toplumun size sunulan kalıplara girmeyin.

Bri insanı bi erkeği iki şeyle tanıyamazsınız çok geniş konular.