bugün

entry'ler (15)

sevişirken söylenen sözler

vurur yüze ifadesi , vurdur beni bitanessi. .d. .d .d

askerlerin silvan dan çekilme anları

o değilde Koskoca bir ordu'nun bir düzine yiğit çocuklarla 10 gün boyunca savaşması ne kadar üzücü değil mi .

askerlerin silvan dan çekilme anları

o değilde Koskoca bir ordu'nun bir düzine yiğit çocuklarla 10 gün boyunca savaşması ne kadar üzücü değil mi .

doğuyu bir yıllığına ışide kiralamak

Zaten Şuan'da Doğu Kimin Sanıyorsunuz Siz. Erdoğan'ın Yönetmiş Olduğu Bir it Grubundan Başka Bir şey değiller. ve sizlerde Bu itlerin Dişi iti oldunuz . Yavşaksınız insan kanı çok hoşunuza gidiyor. Siz müslümansanız Ben Müslüman değilim. Orta Doğu'da Sizin Gibi gerizekalı kavimler 1400 yıldır Kuran-ı Kerim'i Halen anlamış değiller .

özellikle bakire olmayan kızla evlenmek

Toplumsal Tabu'ların Üzerimizde Yaratmış olduğu Korku'dan Başka Bir şey Değildir.

kurdun dişine kan değdi korkun

Adı kurt olan bir milletin aracının kirpi , kobra , akrep olması ne kadar acıklı .

sözlük yazarlarının itirafları

Bir kız Var zehra diye , Açılıp'ta konamıyorum ki yanına kanatlarım hapiste , Ne Zaman ona adım atacak olsam cesarettim kafaste. Belki Bir Adım Atıp'ta gelirsen Ekime kadar , Gelmezsen Sikime kadar ! .

hayatta ki mantık hataları

Aşağıdan yukarıya 23 basamak merdiven , yukardan aşağıya 23 basamak , Diyarbakırdan izmiri 274 km izmirden diyarbakıra 274 basamak , pazartesinden pazara 7 gün pazardan pazartesiye 1 gün ...

anadoludaki ilk insan

Ben halen çaylağım arkadaş bende yazmak istiyorum artık.

sokaktan kedi getiren anneyi evden kovmak

sokaktan kedi getiren anneyi kovmak diye entri mi açılır amk.

penisim yerinde mi acaba takıntısı

bir de şu fermuarın arasına sıkışması çok canımızı yakar kopmuş mu kopmamaış mı diye tuvallete gitmek.

yazarların anarşistlik seviyeleri

Teyfik Fikretin Leyla ile Mecnun Şiir'i En iyi Örnek.

esad ın fransa saldırılarını kınaması

Neymiş Efendim Esad Saldırıyı Kınıyormuş Hassiktir Ordan.

13 kasım 2015 paris te patlama

Ve Türkiyede Bu katliamı resmen Kutlayanlar Vardı Üzücü .

fransız polisinin öcalan posteriyle verdiği poz

Neden Atatürk Değil de Öcalan'ın fotoğrafıyla ?