bugün

entry'ler (14)

tolga turan c31k üyeliği ifşalandı

tolga turan c31k hakkında ne düşünüyorsun? diye gelen bir soru cevap stsinde soruyu özgün bir grup severek takip ediyorum dedi.

küt böreği

Küt küt doğranıldığı için bu ismi almıştır.

1 temmuz 2019 elektrik zammı

2 köprüyü aynı anda tadilata almak yetmezmiş gibi, bide zamlarla intikam mı alıyorlar diye düşünülüyor.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Esmiyor esmiyor esmiyor.. şu anda ihtiyacım olan tek şey püfür püfür esmesi

metroda tesettürlü kadına kara fatma diyen çomar

Eleştiri ölçüsü hiç bir zaman hakaret düzeyine ulaşmamalıdır. Kendisini şiddetle kınıyoruz kötü söz sahibine aittir.

bir kıza yürümek

Eski doğa da avlanmak, günümüz dünyasın da yürümek diye tabir edilen görücü usulü istemeyenlerin başvurduğu yöntem.

evde yaşanan paranormal olaylar

Rüzgarın ceyran etmesi ve kapının kendi kendine kapanması, korku filmi sonrasına denk gelmesi de ayrı bir heyecandır.

imamoğlu na 6 ay süre veriyorum

Bende 12 ay süre veriyorum, özellikle de şu makam arabalarını dizip göstermesini merakla bekliyorum.

reis denilince akla gelen ilk reis

Reis taka kaptanı demektir. Cumhurbaşkanına başka diyecek bir şey bulamadınız mı ? koskoca türkiye bir tekneye sığmaz takdir edersiniz.

aleksis çipras

Şu sıralar yürek emiş gibi atıp tutan, Suriyelileri üzerine salsak bile geri adım atıp ağlayacak olan deniz termometresi.

kadir mısıroğlu

"keşke yunan galip gelseydi" diye beyanda bulunarak, kurtuluş savaşı'nın kazanılmasını içten içe hazmedememiş yunansever.

mustafa kemal atatürk

Türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu ve kurtuluş savaşı'nı kazanan Osmanlı subayı.

27 yaş

20 li yaşların son düzlüğü.
yolun yarısı olan 35 'in 8 yıl uzağı..

tayyip erdoğan a ana avrat söveen adam

Kafadan sıyrık görünen bir zat, Silivrinin soğukları kendine getirebilir.