bugün

46'lık raporu yoksa işi çok zor.
video dan aklımda kalan tek şey ettiği küfür.

bu herif türkiyede değildir bence.
görsel
Profilini inceledim de adam kafadan piyade.
bazı insanlar o kadar cesurdur ki onların heykeli yapılsa taşaklarını yapmaya beton yetmez korkmayın artık korkmayın korku imparatorluğu 23.06.2019.pazar tarihinde sarsıldı şamarı yedi 2023 de ise yıkılacak herkes hakaret etmeden düşüncelerini yazsın ve hak eden cesurlara desteğini versin olay budur.
(bkz: eceli gelen köpek)
gökler verdiiii gökler aldı adamıdır.
bu kesin benimdir.
Yaz günü kalabalık bir kafenin dış mekanında ter içinde otururken bir anda buharlı buz gibi su püskürtülüyor ya hani...
Cümlelerin sonundaki "o. Ç. " nun savunulacak bir yanı yok her ne kadar bir çok kişi içinden diyor olsada...
Onun dışında adamın hangi dediği yanlış?
Akp nin ABD desteğiyle kuruldu demesi mi?
Erdoğan'ın ATATÜRK düşmanı olduğunu söylemesi mi?
Din adı altında yapılan sömürüden bahsetmesi mi?
Teröristlere kırmızı halı döşedi demesi mi?
Yobazlara onların sevdiği cümleyle cevap vereyim:
işinize gelen yerleri cımbızlamayın!
napmış sanki erdogan şehit cenazesindeyken gidip reise yumruk mu atmış,? akp ye muhalefet olan kaçınız bu eylemi gerçekleştirmedi? siz içinizde tutarsiniz, bazilari dışa vurur.

tarih korkakları yazmaz..
aleviye benzeyen şahıstır. ona ödetirler öyle bırakmazlar onu. millet ceza istiyor. ümmet bekliyor.
Evinden alırlar silivrideki yeni yasam alanına bırakırlar..
reklamın iyisi kötüsü olmaz, t-shirte yazmış sosyal medya adresini biraz ceza öder sonra millet vekili.
Bu adamı savunan küfürlerine hak verenler embesildir. Net
ben buna niye kahkaha attım amk.
Sadece merak ettiğimden soruyorum;
Neden alttaki yorumlarda falan hep cumhurbaşkanımıza böyle hakaret edemezsin gibisinden şeyler var? Neden bir kişi olsun yalan ulan söylediklerin dememiş? Sadece merak ettiğimden soruyorum bu arada. Erdoğan'ı tanımam etmem.
Ayrıca anneye küfür çok ayıp.
Rezillik demek bile az gelir.
Kimsenin kimseye küfür etme hakkı yoktur.
Bu nefret ve hakaret ağzını artık herkes bırakmalı. Eleştiriler sert olsa bile hakaret ve küfür içermemeli, bu şahıs hakkında gereken yapılmalıdır.

Tayyip erdoğan siyasetçidir, desteklediği partisi bellidir, seversin, sevmezsin. Eleştiri yapabilirsin, ancak ağız dolusu küfür etmek ve bu küfürleri desteklemek bir yanlıştır.

Bu şahıs ya delidir, ya provakatördür. Kimse gaza gelmesin. Bu suç cezasız kalmaz.
Silivri çok ısınacak.
bazı söylenemeyenlere tercüman olan taşaklı adam..
saydım 9 kez oç diyor.
Silivride akıllanır godoş.
Herifin eski paylaşımlarına bakarsan ilk değil, son olacağa da benzemiyor. Herif ifade vermiş, cia beynimi yıkadı demiş.
Bu gibi durumlarda yakayı kurtarmak bu kadar kolay işte.
Kafadan sıyrık görünen bir zat, Silivrinin soğukları kendine getirebilir.