bugün

entry'ler (107)

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Bunu mezun olduğum andan itibaren hissediyordum. Ama bu gece öyle büyük öyle acı şekilde durduk yere çöktüki bozagıma boğuluyor gibi oldum sözlük, ölüyor gibi.

eylül

Rahibe bakire ancak arka kapıda siktiren kızlarımızın burcunun olduğu ay kalp emojisi.

ikizler burcu erkeği

Böyle bir orospuluk göremezssiniz iyi gözlemleyin.

göt lobunu belli eden şort giyen kız

Sıçtığı yeri merak etmiyor gözüm kanıyor orospular.

eşim olacak kişi ne yapıyor şu anda acaba

Benimle sikişiuor.

başak burcu kadını kova burcu erkeği ilişkisi

Asla yürümez bi anlıktır. Başak çok obsesif, kova ise oldukça sebesttir kediyle köpekle yatar harikadır. Başak sıkıntılı arızalı eleştirmen bir elti, kova hayatı kafasına göre yaşayan freemam bir gençtir.

bekaretinizi nerede kaybettiniz

Gökyüzünü izliyordum bol yıldızlı bir geceydi. Sen yıldız gel bana kay...

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

Bu hayat böyle mi olur düşen hep yerdemi kalır gün olur belim doğrulur heyt.

asla anlaşamayacağınız insan tipi hangisidir

Yengeç burcu erkeği diyebilirim korkak ne istediğini bilemeyen insan bağımlısı ajitasyonu bol ağlak evcil ıy.

terazi burcu kadınlarının geneli

Seni siken iyi sikmiş.

ilk buluşmada kahkaha atan kız

Ya mal mal soru malmısın.

karadeniz kızı çeker vurur ege kızı vurdurur

Bu dOru.

kadınlar ciddi erkek mi sempatik erkek mi sever

Ciddi demeyelimde soğuk görünüşlü erkekler. Daha gizemli.. Mesela azını bi açıyor argo çirkin bir şive veyahut çıkan kelamlarda zerre beyin damlası yok. Bence lider soğuk görünüşlü ve inek aynı zamanda eğlenen

akrep burcu erkeği

Bokun teki.

asık suratlı olmak

Ya ben onların suratını sikiyim. içimden her göz göze geldiğim de suratından bok akıyor diyorum.

akrep burcu erkeği

Bir Akrep burcu erkeği bana hayvan gibi bakıyordu öyle böyle değil ilgisi net kesin. Dedim cekiniyor vs arkadaslık kurmaya çalıştım ilgimi cekti. Sonra kafayı takmaya başladım ama hala benimle kesinlikle ilgileniyor. Sonra bıktımıştım bu beliriszlikten ve ona net ol dedim bana asla bişey hissetmediğini söyledi. Bu ne sikim bi burç korkak orospular. Meğer bu götüm ler gizemi seviyormuş ulan insan gibi mutlu olucaktık ve ben de siktiri cektim iyiki net olmuşum. Sırf bakıyor diye 3 kişiyi red etmiştim.
Edit: bide çirkin bişey zikmessin öyle böyle değil sırf samimi felsefeyle ilgileniyor kendime benzettim diye baktım ama size o zik burnunuzu kaldırımlara sürecek mal bakışmalı, her hareketten embesil gibi bi sike ulaşmayacak 5 yıl süründürmeli platonik lazım sik kafalılar.

hangi burç olmasa gülemeyiz

Teraziyim yükselenim ikizler insanlar aşırı komik buluyor beni. Ama hepsi aşırı düz ya.

evlenmeden yaşamak

Ben de evlenmeyi düşünmüyorum gel birlikte evlenmeyelim. Benimle evlenmemeye ne dersin?

kızların hoşlandıkları kişiye açılmaması

Erkekler ayaklarına giden kızlardan asla hoşlanmıyor denendi tecrübe edildi.

kadınların erkeklerden istedikleri üç şey

Zeki komik sadık.