bugün

aslan burcudur, evet.
kesinlikle başak. kendim başak olduğum için söylemiyorum ama etrafımdaki başaklar çok tatlı, sevecen, güldüren insanlardır.
Oglak diyorum bir oglak burcu olarak.
Cok farklı ve ince bir mizah anlayısı vardır bu burcun mensubu olan kisilerde.Uyum saglayabildigim insanla aramda cok fena gır gır samata doner.
Aslan, gerisi fasa fiso..
ikizler olmadan eğlence olur mu hiç.
Zaten gülemiyoruz demekki hala eksik olan bir burç var.
Kesinlikle ikizler.
Üzerinden yapmadığınız goygoy kalmadı.
(bkz: aman aman aman pu pu)

Bir soru.
ciddi ciddi herkes entry döşemiş. ne alaka aq?
kimse akrep dememiş ya la. allah belamızı versin ne diyim.
Örümcek.
başak burcu lütfen.
Akrep. En komik burç.
Koç ve aslan bence.
yaya erkeğidir bu sorunun cevabı...eğlenceli tipleriz vesselam...
vallahi mizahı bilemem ama renkli kişilik ve espri anlayışı denildiği vakit aslanlar 5-0 önde gelir bence.
Yay ve ikizler tabiki de he bide aslan ve akrep kesinlikle değil.
kesinlikle ikizler yay aslan ve koç. ateş grubu komple komik yani. kovalar komik değildir. teraziler de asildir kimsenin maskotluğunu yapmaz güldürmez güler. oğlak h beklenmedik anlamda beklenmedik şeyler yapar çılgındır o gibi zamanlarda iyi güldürür onun dışında işkolik tipler oldukları için eğlenceye pek zaman ayırmazlar. boğalar sakin tiplerdir sadece durup durup birden söylediği bir lafa gülebilirsinşz ama onlarsız da eğlenirsiniz. başaklar kasıntıdır gülmek eğlenmek nedir bilmezler saçmalamayın başaklar keşke olmasa onlar olmasa daha çok eğlenirdik en azından ay dikkat et elindekini dökeceksin ya da hadi güldük eğlendik şimdi temizlik zamanı tarzı saçma diyaloglarla muhattap olmazdık. akrepler çok garipler onlar olan biteni dışarıdan izleyip analiz yaparlar sadece. yengeç ve balıklar komikliği depresyondan çıkarlarsa anca yaparlar. genelde şişenin dibinde kaybolduları için aramıza katılamayan bu arkadaşlar afk cezası yemek üzereler.
e ikizler. biz olmasak bu hayatın heyecanı meycanı yok.
(bkz: ikizler burcu) eğlence için dogmusuz *
Erol büyükburç .
Zamanında çok güldürdü demeyin öyle.
burçlara inanmıyorum.

espirili insan güldürür.

ama espiri yapmanında adabı vardır.
Teraziyim yükselenim ikizler insanlar aşırı komik buluyor beni. Ama hepsi aşırı düz ya.
Kesinlikle balıktır. Tanıdığım iki esprili insanın ikisinin de burcu balık çünkü.
Burç bahane, insan sevdiği kişi ile beraberse her daim güler. Hiç komik olmayan şeylere bile güler.