bugün

entry'ler (23)

avradişimle evde sinema ve kahve keyfi

boşanma sebebi o ne yahu öyle vıcık vıcık ıyyyy.

ömer hayyam

Bir elde kadeh, bir elde Kur'an
Bir helaldir isimiz bir haram
Su yarim yamalak dünyada
Ne tam kafiriz ne tam Müslüman

kalben

Yıkılırken kumdan kalelerim
Birer birer karsında
Zırhı paslanmış bir kahraman gibiyim

yeni keşfettim fakat süper ötesi bağımlısı oldum galiba...

bu bir veda

ben hayatın mağlubuyum derin sevdaları beceremedim mağlubum...

sevgiliyi benim canım diye sevmek

çok ince ve narin seviş tarzı.Klişe sözlerdense daha içten bir yaklaşım.

şişko çirkin kıllı kızı prensesim diye sevmek

aşkın gözü kör diye boşuna dememişler.

her şeyi yarıda bırakan tip

değişik bir ruh hali önce şiddetle istediğin bir şeyi daha sonra şiddetle istememe neyin kafası bende anlamış değilim.

muhteşem üçlüler

kahve-çikolata-müzik.

moral bozan insanlar

ateşe körükle giden insan tipi.

kız arkadaşın anne için çok konuşuyor demesi

konuşuyorsa konuşuyordur arkadaş ağzını bantlayacak bir durum olmadığına göre yapacak bir şey de yok.

ev telefonunun fişini çekip eve kapanmak

insanlardan nefret eden kimseyle konuşmak istemeyen kişi.

ruh hali

kendi kendine takılıyor ben de anlamıyorum ki bi bakmışım güneş açıyor bi bakmışım kar yağıyor ruh halimde.

karagül

41 bölümdür sabırsızlıkla Özcan denizin gelmesi beklenen dizidir.

kıçı kırık

Büyüklerimizin bir lafına göre çok gezenlere söylenen söz kıçı kırıklar gibi ziv ziv gezmek.

sen aldatırsan ben de aldatırım diyen kadın

Kadınla erkek her konuda eşittir lakin burada kadının kendine saygısı söz konusudur aldatmak şerefsizliktir. Kadını erkeği olmaz aldatmanın.

kadın dediğin

Kadın dediğin önce kendi ideallerine sahip olacak. Vıcık vıcık olmayacak sevdi mi tam sevip sahiplenecek elindeki adamı tutmasını bilecek. Ve bilecek ki karşındaki bir hamur sen onu istediğin şekle sokabilirsin kendine güveni olacak adamı bir çınar gölgesi gibi görecek omzunda huzur bulacak bulduracak gereksiz konuşmayacak kendine has düşünceleri olacak. Kadın dediğin ilk önce kendi gücünün farkında olacak.

aşk acısı

Geceleri başını yastığa koyduğunda aklına düşen bir çift gözdür. Olup olmaz zamanda aklına düşen hatıralardır. insanın kişiliğine ruhsal durumuna göre zamanla geçer ama gecene kadar da hayatı zindan eder bir süre nefes almak bile haram olur.

sevgiliden ayrildiktan sonra ilk dakikalar

Canın çok yanar hemde çok elin kolun bomboş kalır yapacak hiçbir şey bulamazsın kendini boşlukta hissedersin susmayan telefonlar hiç dolu olmayan bataryalar artık hiçbir şey ifade etmez sonra en küçük bir şey onu hatırlatır sana içine bir ağırlık oturur ve kolay kolay kalkmaz neden bitti neden böyle oldu sözleri beynini kemirir eğer ki gerçekten sevdiysen.

ben bu yazıyı kızıma yazdım

Canım kızım ben annen bugünlerde moralim çok bozuk kızım çevremde dertleşeceğim çok insan varmış gibi gözükse de aslında kimse yok nedense canım seninle dertleşmek istiyor biliyorum daha dünyada bile yoksun ve de olacağın bile belli değil. Allah bana seni nasip eder mi bilmiyorum hayalimde hep toraman bir oğlan olsa da aslında ben ince narin sarışın bir kız çocuğu olarak seni hayal ediyorum. Birini tanıdım kızım baban olur sandım meğer yanılmışım çok canımı yaktı kızım inşallah senin canını kimse yakmaz yakarsa da hiç üzülme kızım arkanda fikirlerine saygı gösteren seni her zaman dinleyen asla yargılamayan her düştüğünde kaldıran hata yapma hakkın olduğuna seni inandıran bir annen olacak annen çok yollardan geçti sanırım kızım insanları tanımaya başladı yavaş yavaş ve her edindiği tecrübeyi sana saklıyor seni çok seviyorum kızım seninle çok güzel günlerimiz olacak inşallah kavuşmamıza kaç sene var daha bilmiyorum önce babanı bulmam lazım tanımam aşık olmam en önemlisi ona koşulsuz güvenmem lazım sonra abisin gelecek yanımıza ve sonra sen canım kızım üzgünüm sana hiç isim düşünmedim ama imkanım olsa onun seçimini de sana bırakırdım çünkü sen canım kızım bu hayatta istediğin her şeyi yapma özgürlüğüne sahipsin arkanda her zaman seni çok seven ve sana her daim sahip çıkan bir annen olacak son olarak seni çok seviyorum ve geleceğin günü sabırsızlıkla bekliyorum canım kızım.

yapması göt isteyen şeyler

Adam gibi sevdiğin kızı sahiplenip erkeklik yapmak bu devirde göt isteyen bi olgu.