bugün

kendi cebini düşünen asi yazarlardır.
benim de icinde oldugum yazarlar grubu. buyuk puntolarla yazin adimi.
(bkz: lunatic svengali)
iq'su üç basamaklı olmayan yazarlardır.
https://www.youtube.com/w..._lrc&feature=youtu.be +uludağ bu görüntülere sessiz kalacak kadar kansız vatansızlardır!
dört parmağı kırılası yazarlardır.
allasen bsg amk.
not: en samimi entrylerimden biridir.
Türkiye'nin sonunu bile bile getiren yazarlardır.
ufku genişlememiş , milli şuuru kaybetmiş , Araplaşmış yazarlardır.
şu kapıyı görüyon mu?
orada ki deliği de görüyorsundur?
o kadar yoklukta olmaktır.
son 3 yıldır Türkiye' de yaşamayan yazarlardır. Muhtemelen hayal dünyası' nda yaşıyorlar.
şurada muhalifiklerin yazdıklarını görünce daha da isteyerek severek oy verecek yazarlardır.

havlayın amk. en yüksek iq'lar sizin olsun.
Oy vermeyenlerin dışında kalan yazarlardır.
ülkesinin 70 cente muhtaç olduğu günleri unutmayan yazarlardır.
Söz konusu beyefendinin götündeki kıl sayısıyla doğru orantılıdır.
içinde bulunmayacağım topluluktur.. bi bitmediniz amk.. bu partinin adını görünce küfretmekten kendimi alamıyorum...
Bence çok yakışıklı/güzel yazarlardır.
vericem abi. şu çözüm süreci için vericem. bunlardan başka kimse mantıklı düşünmüyor. bu olayı anca bunlar rayına oturtur.
büyük yanılgı içinde olan kayıp yazarlardır.
Vatanı satmak ve buna aracı olmamak için asla içinde olmayacağım yazarlardır.
iki kişiden bir tanesi akpye oy veriyorsa, bundan önceki 32 entry nin 16 sı akpli demektir.
işte o yalancı 16 kişiye de trafo girsin.
Hem de kedi ile beraber.
Edit: ben yazana kadar 17 oldu.
içinde bulunmadığım yazarlar grubudur.
Got killarindan biridir. Okumus gotkillarida vardir bunlarin ne okuduklarini sorgulamak gerek tabi.
içinde bulunduğum yazarlardır.

şu ana kadar her seçimde mhp'ye oy verdim. sadece görüşüme en çok uyan parti o olduğu için.

burada neden bu fikrimi değiştirdiğimi anlatacağım.

bu işi ak parti iyi diye yapmıyorum o yüzden ıstırırm yalarımlar boş yere okumasın.

bunu yapmamın tek sebebi bu akşam 6 kişi ile aynı anda ak partinin yaptıklarını tartışmam ve sonuçta bir tanesinin bile bana hak vermemesi.

ve bu insanlar gariptir demirtaş'a oy vericem dediğim zaman ( küçük bir mümin latifesi * ) ona mı oy vereceksin saçmalama gibisinden konuştular. içlerinde belki de o adam en son oy verecek benim ki bendeki malum ırk nefretini biliyorlar. konumuz bu değil.

adamlar ak parti'nin yaptıkların yapacaklarından o kadar eminler ki o kadar inanıyorlar ki ben bu seçimde ak partyi'ye oy vereceğim.

ve yaslanacağım geriye. hiç istemesem de sevgili ülkemin yavaş yavaş bitişini izleyeceğim. hani osmanlı zamanında çöktük ya sonradan dirildik belki onun gibi olur diye dua edeceğim.

çok kinci bir insan olduğum için engel olamıyorum bu seçimde ak partiye oy vereceğim.

eğer ki benim dediğim gibi olursa bu ülke bizim dediğimiz gibi kötü bir noktaya gelirse hepsini karşıma alacağım amcaoğlu yaşı buymuş demeden öyle küfürler edeceğim ki belki o zaman rahatlarım.

ama ülkemi o kadar çok seviyorum ki ben hatalı çıkarım ben göt olurum inşallah. o zaman erkek gibi gidip hepsinden özürümü dinleyeceğim.

ya abi burayı da dikkatle okuyun: bakın konuşma bitti futbola geçtik ondan sonra iş güç nasıl muhabbetine geldik. ulan biri de demiyor ki ya durumum iyi valla iyi iş yapıyorum. hepsi abi tahsilat yok mal satışında sıkıntı var.

neyse buraya neden yazdım cidden çok daraldım artık. hiç bir tahsili olmayan diye ezmek istemiyorum abilerimi ama hiçbir tahsili olmayan insana gerçekten bir şey anlatmak zor.

he ne diyorduk ben sözlüğü daha çok günlük gibi kullanıyorum o yüzden buraya içimi döktüm azıcık rahatladım.

hepinize saygılar sevgiler.

edit: yazmayı unuttum. konuşmam da gram kadar ne mhp'yi ne chp'yi savundum. apolitik olmayı seven biriyim. seçimde oy kullanma sebebim oy boşa gitmesin.
kararlarına saygı duyduğum, ama bence çok yanlış tutum içinde olan yazarlardır.
Ben deniz dır.
Hic bir secimde oy vermedim simdi vericem AMK yapılan popülist siyasete inat, kerameti kendinden menkul bir alay salak çıkmış acik arttırmayla milleti salak yerine koyuyor bu sacmaliga dur demek için AKP ye oy vericem en azından dişe dokunur projeleri var.