bugün

entry'ler (8)

24 mayıs 2015 melo nun oyundan atılması

melo yu yedirmeyiz. hülogggggggggğğgğgğgğgğ.

slaven bilic

bir an önce gitmesi gereken teknik direktörümsü.

he canım süleyman seba da kalsaydı keşke bi 15 sene daha ya, tayyip de süper yönetiyor ülkeyi oda kalsın 40 sene felan. seba kalsaydı arada aldığımız 2 şampiyonluk bile olmazdı size öyle diyim. eyvallah karekterli büyüğümüzdü ama beşiktaşı hep ezdirdi, liseli olanlar bilmez! duruşmuş şerefli ikincilikmiş stad da ağlayan çocuğa anlat gel de. hepiniz kapitalistin önde gidenisiniz ama sosyalizm duygulsallığı yaşıyorsunuz.

seba gitsin ahmet dursun ne gibi hakaret içeriyor acep?
seba çok mu iyi yönetti ?
çöküş onunla başladı ben 93den beri hatırlarım maçları. beşiktaşın en iyi takımken 3.sıraya düşmesinden sorumludur kendisi, kalmadı iyi de oldu, evet Seba Gitsin Ahmet Dursun bende dedim! çünkü herşeyden önce kendini hiçbir zaman küreselleşen futbola adapte edemedi!

siz necip ve mustafa pektemekle aşk yaşıyan adamı savunun bakalım kalsın kalsın, böylece gsli fbli itlerin şerefli 3. diye dalga geçtiği takım olmaya devam ederiz, ligtv de osmanlı stadında ağlayan 4 yaşındaki çocukları yada koca koca adamları felan izleriz dmi canlar?

3-1 öndeyken bile kesin gider bu maç deriz, son 5 maç kala 10 puan önde olsak gider bu şampiyonluk deriz iyi valla. adam dönüm noktadı olan tek bir maçta oyuna akılcı müdahale edemedi iki yılda tek bir maç yok!

iphone 7

iphone olmaktan çıkmıştır. iphonenun son serisi 5s kullanıcısıyım.

survivor all star

oynadıkları oyunlar 0-6 yaş seviyesinde resmen, hiç yaratıcılık yok.

hoşlanılan kızların ortak özellikleri

öncelikle yüz güzelliğidir, fizik gelip geçicidir, ama aklınızda beliren o yüz geçmiyor sözlük.

param olsa yapardım denilen şeyler

kendi işimi kurar, 950 tlya kölelek yapmazdım.

allah yoktur

(bkz: la ilahe la allah)
yinede ayıptır etme kardeşim.

hoş geldiniz

hoşbulduk kardeşim. nasılsınız iyisinizdir inşallah.