bugün

sevdiği entry'ler

kadınlar çiçektir peki erkekler nedir

Vazo.
Şık bir vazoda bir buket çiçek çok daha guzel durur.

sabah uyanınca akla gelen ilk şey

Saban uyanınca, aklına öküz gelir.
Birazdan gelip, akşama kadar it gibi çalışacağız gene deyip, hayıflanıp durur zannımca...

30 yaşından sonra anlaşılan gerçekler

1. Senden daha değerli kimse yok. Evlat sahibi değilsen tabi.
2. sevdiğinle değil seni sevenle ol.
3. Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verme.

evlenmek istediğiniz burç

Boğa erkeğidir efendim. bir yengeç erkeği gibi zazoli olmadığı halde en evlenilecek erkek bu burçtan çıkar çünkü. bi de terazi olduğum için bir eve iki Venüs fena mı? hem bir kişi dışında kimse terazi yazmamış çok kırıldım.

amerika istese türkiye yi 2 günde yerle bir eder

atnalı, bu iş topla .ıkar rakamları ile mi oluyor?

bak ne paylaştık yukarıda. daha önündekini okumaktan acizsin bi yerlerden rakamlar bulmuş topla çıkar olcak sanıyorsun. nasıl bir kafasınız lan siz merak ediyorum.

sana şimdi diyorum ki, git 1963 vietnam - abd ordu envanter verilerini; 1961 küba - abd verilerini; 2003 te abd - ırak verilerini bir çıkart vaktin kalırsa bir de 1920 de türkiye - müttefik güçlerin envanterlerini çıkar.

sonra bu verileri, bahsettiğim savaşların sonuçları ile değerlendir. enteteresan sonuçlar alacağına eminim.

o kadar şeyi yazmışsın ama, bir mesele var; yürek ... yüreğini koyan tüm masayı alır. kendinizi kaınca gibi görmeyin.

gune yeni bir bilgi bırak

3-6 yaş arasındaki bir çocuğun oyuncağı kırıldığında hissettiği yıkım ile, 30 yaşındaki bir erkeğin şirketi iflas ettiğinde hissettiği yıkım aynı şiddettedir.

görülmesine rağmen oylanmayan entry

Bloggerlar veya yutubırlar buna deli olur normalde. Okur geçer, izler geçer de tepki vermez ya kimse. Bundan sonra bununla ilgili bolca entry göreceğiz. Okudunuz niye oy vermiyorsunuz diyecek herkes.