bugün

Eşşek burcu.
yay olmamalıdır. çünkü yaylar evlenmez.
Yay yada kovadır. Oğlak da olabilir.
koçtur o koç. hiç çekinmeyin bekliyorum.
Başaklar temiz oluyor ama cinslerde karar veremedim henüz.
burçtan murçtan anlamayan bir koç erkeği olarak bilemedim şimdi.
çoğu insan nefret ediyor biliyorum ama başak demek istiyorum. şu zamana kadar etkilendiğim çoğu erkek başak burcuydu.
Boğa olmalı kesinlikle.
Kıskanç olmalı benim eşim.
Onun umrunda oldugumu hissettirmeli bana.
herkes kendi burcunu yaziyor galiba.
ben de koc diyorum elbette.
Akrep erkeğiyim ve kesinlikle bi akrep erkeğiyle evlenmeyin.
Aslan, koç veya kova burcu olabilir.
Yay burcu erkeği olarak ikizlerle iyi gidiyor.
Nefes alan burç.
Genellemek gibi olmasın tabi ama akrep veya yengeçtir. Kendim de bir balık olarak su grubundan olduğum için benim ruh halimi anlasa anlasa bu iki burç anlar diye düşünmekteyim.

Sadık kalırsa ikizler de olabilir. Çünkü ikizler burcuyla iletişimim hep iyi olmuştur. Sanırım aslan da fena değil.

Ama tabii bu işler daha çok nasip kısmet. Böyle ısmarlamayla istekle olmayabiliyor swh
boğa değil boğanın Allah belasını vermesin tabi ama benden uzak kara deliğe yakın olsun inşallah.
Tay burcu kadını varsa olabilir. Boyu boyuma diyemedim hiçbir zaman, hadi beni geçtim arkadaşlarım da diyemedi. Kendimi geçtim artık arkadaşlarıma dedirteydim bi kerem bee *
Aslan burcu erkeğiyim, eşim terazi burcu. Aslan olsa daha mı iyi olurdu acaba diye düşünüyorum ama yok yok benim gibi biriyle geçinmek zor olurdu sanırım..
başak dişisi.
Hayatta en son dikkat edeceğim şeylerden biri lakin yay olursa aynı burcu paylaşmaktan hoşnut olurum.
burçlara göre insanları kategorize etmeyi boş buluyorum. insanlar hakkında burç denen saçmalıklar bir hükme varmak için nesnel kanıt değil.

o yüzden hiçbiri.
Terazi ya da akrep. Aslında önemli değil ama laf olsun diye işte..
Aslında evlenmek istesem koç olurdu ama koç başak ilişkisi hiç tavsiye edilmediği gibi tecrübeyle sabit ruh hastalığı ile sonuçlanıyor. Nasıl oluyorsa da ben hep koç ile karşılaştım.

Bundan mütevellit arkadaş olarak en sevdiğim oğlak burcu bana uygun diye düşünüyorum. Oglak burcu erkekleriyle dostluk bağı iyidir. ilişki de bilemiyorum tabi.
ikizler. tüm sevgililerim ikizler burcuydu. garip bir tesadüf ama gerçekten öyle. bu arada ben koç burcu.
Balik burcu. Evlenmek istedigim kadinin bu burctan olmasini isterim ama bunlar kader kismet.
ikizler. tüm sevgililerim ikizler burcuydu. garip bir tesadüf ama gerçekten öyle. bu arada ben koç burcu.