bugün

entry'ler (17)

her gün 20 sayfa kitap okumak

20 sayfa azdır. Telefonda geçirdiğiniz vakti azcık kitaba ayırın. Başka dünyalara dalmak ruhunuza zihninize çok iyi gelecektir emin olun.

kemalistler yunanistan a gitsin kampanyası

Bizim yine gidecek yerimiz var bu gidişle sizin gidecek bi yeriniz olmayacak!

pazartesi

Mümkünse gelmesin dedirten gündür. 3 tane ders var sabahın köründe geceye kadar okuldayım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bıraktım öyle kalsın bizim gibi darmadağın. Beni sevmediğin zamanlarda alıştım susmaya. Hala soğuk soğuk hala alıştım susmaya..

özlenen kişiye mesaj atmak

Özlediğim tek kişi var o da mezarda mesaj gönderiyorum ama iletim raporu gelmiyor.

babanın justin bieber fanı olduğunu öğrenmek

Allah korusun dedirten durum. Öyle baba mı olur baba dediğin müslüm fanı olur acının da mutluluğun da kıymetini bilir ve ardından baba dönüp anneye der ki "sen geceme gündüz oldun."

sıçarken yapılmaması gerekenler

Fazla ıkınmayın arkadaşlar yoksa basur olursunuz.

sinemada yaşanan klişe olaylar

Koca popoyla mısırı devirmeeeek.

hüsrev ağa

Laz ziyanın kankisidir. Hüsrev ağaaaaaaaaa diye bağırışı hala kulaklarımda. Konseyde çok güzel konuşurdu. Böyle bir adamın nasıl öyle orospu bir kızı vardı bilemiyorum.

arka sıradakiler

ibo ya küçükken aşıktım. Sakız çiğnemesi falan itici ama olsun eskiden baya gideri vardı.

gratis

Watsons kadar olamasa da işte gideri olan bakım mağazası.

sözlük yazarlarının itirafları

YAşadığım hayattan hiçbir şey anlamıyorum sözlük. Herkes çok sıradan ve her şey çok yapmacık.

samuel eto o

Samuel yazısını görünce aklıma gelen samuel vanunu.

gecenin sitemi

Ah be hiç haberin yok eş dost biz gama düşücez sen durma koy saki içicez.

kemalist kadınlar

Bu bayanlar ikiye ayrılır. Birincisi putperest sayılabilecek kemalistler, ikincisi Atatürk'ün düşünceleriyle yoluna devam eden onları ilke edinen bayanlar. Şimdi ilk bahsettiğimiz bayan modeli genel olarak açıktır hatta %98 gibi bir oran veriyorum çünkü onlara göre Modernliktir açıklık çarşafın kaldırılmasını modernlik olarak görüp kapalılığı da aynı şekilde nonmodernlik gibi görüyorlar. Ak partiye son derece karşıdırlar ak Parti Allah birdir dese o konuda bile şüpheye düşerler çoğu ateisttir geriye kalanların çoğunluğunun dinden haberi yoktur. Rakı içerler oje sürerler özellikle bu tür bayanların 80 yaş modeli kırmızı ojeli eller yüz kırışmış saçlar genelde küt boyunda fular rakı içer bitanem tarzında konuşur. ikinci bahsettiğim model ise Atatürkün düşünce yapısının derinine inen Atatürkü sadece doğrularıyla değil yanlışlarıyla da tanımaya müsait olan insandır. Kapalı olan türü de mevcuttur fakat yine azınlıktadır.

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

Ertesi hafta olan finallerime çalışıyor olacağım. Bugünün benim için tek önemi var saat 12 de dua ederek giriyorum. Yeni yılın daha hayırlı olması için Yüce tanrım beni yanlış anlama da bu sene pek güzel geçmedi. Ama yine de binlerce kere şükürler olsun.

dar giyen kızın verdiği mesaj

Geniş giymeyi sevmiyor olabilir veya dar giymek hoşuna gidiyordur altında bişey aranılması saçma ama elbette farklı amaçlar için örneğin erkekleri etkilemek gibi dar giyen de yok değil.