bugün

entry'ler (15)

tuvalette başa gelebilecek en kötü şey

ayakta işerken otomatik ışığın sönmesidir. ben böylesine heyecan veren başka bir an bilmiyorum arkadaş.

bütün alevileri katledeceğiz

bir terörist saçmalığı.

ot

mayıs sayısında yine güzel bir emrah serbes yazısı olan dergi. umarım sonraki sayılarda da yer alır yazıları. ilk göz gezdirirken burak aksak yazısı gördüm ama okuyunca pek beklediğim gibi çıkmadı. genel olarak okunası bir sayı olmuştur.

house of cards

birinci sezonuyla olmuş dedirten kevin spacey dizisidir. ancak ikinci sezonun başlama tarihinin belli olmamasıyla çok bekleteceğinin habericisi gibi.

turgut yüksel

ot dergisinin ikinci ve üçüncü sayısında okuması keyifli olan kent rehberi yazılarının sahibi.

sen aydınlatırsın geceyi

dün akşam ankara cermodernde galası yapılan film. rezalet denebilecek bir ses sistemiyle izlettirdiler filmi. bundan sonra üniversiteleri dolaşacakmış film. onur ünlü'nün söylediğine göre her biletten 5 lira gibi bir ücret istiyorlarmış. fırsat bulunca izlenmeli hatta tekrar tekrar izlenilesi güzellikte bir filmdi.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

murat menteş'in radyo programını kapatırken çaldığı baba zula şarkısı.
http://www.youtube.com/watch?v=0sjTkFXA8oQ

kim kardashian

doğuracağı çocuğunu götünde taşısa pekte fark edilmeyecek kadın. zira orada bir dünya taşıma potansiyeline sahiptir.

rte nin dogduktan sonra ilk cumleleri

duble yoldan geldim hamdolsun. benim doktorum, benim hemşirem selamlar olsun.

nunchaku

perşembe günleri samed karagöz ve murat menteş' in hoş sohbet sundukları radyo programı.

habertürk

sabahtan akşama kadar aynı saat başı haberleri yayınlayan haber kanalı.

türkiye nin en iyi senaristi

yaratıcılığıyla onur ünlü' nün her türlü hak ettiği sıfat.

kim kardashian ın poposuna şaplak atıp kaçmak

hanım kişi götten ibaret olduğu için denk gelen yere şaplak atıp kaçılarak yerine getirilebilecek eylem.

alparslan türkeş

bugün ölüm yıl dönümü nedeniyle ankarayı kullananlara takım elbiseli kolonilerle karşılaşma fırsatı vermiş kişidir.

pis yedili

çoktan doktorlar olmayı başarmış dizidir. doktorlar yayındayken arada farklı şeylere yer verebiliyoru kanla artık ne zman bu kanalı açsam saçma diziyle karşılaşıyorum.