bugün

entry'ler (9)

ilk kez öpüşeceklere tavsiyeler

Öncelikle direkt dilinizle saldırmayın sakin olun ve kalbinizin ritmine ayak uydurmayın. Öncelikle zaten karşı tarafta öppüşmeye meğilli bakıyorsa ufak bir öpücük bırakın dudağına ve hafif geri çekilin eğer ki öpüşmek istiyorsa bunu anlarsınız zaten.. Sonra dudağınızı birleştirin ve sonra alt dudak daha tercih edilir ama alt veya üst dudağı emin isterseniz ikisinide ve aradaki geçişleri kendinizi geri çekerek yapın ki ses çıkmasın daha sonra dilinizi hafif ve korkarcasına yavaş yavaş karşı tarafın ağzına doğru ilerletin ve onun diline hissettirin daha sonra karşı taraf dilini uzattığı zaman emin dilini ve yutar gibi ama çok abartmadan içinize çekin. Bu arada çok aceleci olmayın unutmayın ki önsevişmeyi öpüşmek başlatır ve ön sevişmede en çok zevk verenlerden birisidir doğru yapıldığı taktirde aceleci olmayın heyecanınızı belli etmeyin.

kadın olup önüne gelen herkese vermek istemek

Empati kuramayan erkeklerin söylediği genel bir terimdir.

bir kıza orospu demek

Hiç bir bayanın kabullenmediği şeydir. Ben ciddi ciddi genel evdeki çalışana sordum
Ben: neden fahişelik yapıyorsun
OR: Ben fahişelik yapmıyorum sadece yatak personeliyim
şaşırtıcı .d

utanmadan oral seks yapan karı koca

Meni sıvısının cilde iyi geldiği gerçeğini atlamayalım ama *

adı muhittin olan kız

Büyük ihtimal erkek çocuk bekleyen babanın yıkımı sonrası kendisine yedirememesinden dolayı kızına muhittin ismini vermesi...

yazarların görmek istediği ülkeler

Öncelikle mısır; çünkü yazı konusunda kendini geliştirebileceğin bir çok hikaye var sonra italya gelir; her tarafı türistle dolu olan tarihi bir yer olduğu için.. Tabii ki bu yazar Türkse * Yoksa ilk Türkiye gelir hem turistik hem yerleşke olması ve istanbul'un bakmakla bitiremeyecek yazmakla sonlandıramayacak bir yer olması aynı zamanda diğer ülkere nispeten özgürlüğün daha fazla yaşandığı bir ülke olmasından dolayı ilk tercih bizim ülkemiz olacaktır.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

Hiç bir fahişeye fahişe olduğunu söyleme çünkü en ünlü fahişe bile kendisini yatak personeli olarak görür.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum
Lise hayatım boyunca hep aldattım ve üniversiteye gelirsem de böyle devam ediceğini düşünerek aşkın olmadığına inanıyordum lâkin aşkı öğrenene kadar. Şimdi onsuz yaşayamadığım saniyem bile yok. Nefesimi her çekişimde O2 ile birlikte beynime giriyor...
Özet: aşkımı seviyorum * ve büyük konuşmamak lazım

tek cümle ile aşk

Birinin senin bardağındaki suyu içip içine tükürmesine rağmen o içindeki sıvıyı bardağın dolu kısmı olarak görmektir.