entry'ler (100)

vladimir putin e isim önerileri

Kazıklı Voyvoda.

semra isimli kızların genel özellikleri

Şişman olurlar.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Duman- Eski köprünün altında.

facebook twitter instagram kullanmayan kız

Facebook twitter ve instagram kullanmayan kızdır.

whatsapp yokken biz ne yapıyorduk

Sözlük yazarlarının WhatsApp uygulamasından önce yaptıkları fakat WhatsApp uygulamasından sonra yapmadıkları şeylerdir. (bkz: Kafa dinliyorduk).

imkanınız olsa hangi dizide oynardınız

(bkz: Dexter)

Fakat pek uzun sürmezdi sanırım. Beni de keserdi psikopat abimiz dexter.

türkiye nin geri kalmasının nedenleri

Dini duyguları sömüren siyasetçiler,
Emekçinin kanını sömüren patronlar
Yalayıcı medya, adam kayırma rüşvet yolsuzluk eğitim faşizm vs.

rusyayı hafife alan havuz medyası

Sanki hiçbirşey olmayacakmış, rusya gelişmemiş bir ülke statüsünde bir devletmiş ve yaptırımlarının domatesle sınırlı kalacağını yutturmaya çalışan sevimsiz medyadır.

Saddam döneminin arap gazeteleri gibi manşetler atmaktalar. Saddamı pohpohlayıp gaza getiren savaş sürecini hızlandıran medya ile ikiz kardeştirler.

Karşında Rusya gibi bir dünya devi var. Yarın Birleşmiş Milletler işide yardım ettiğini kabul ederse obama da kıçını kurtaramaz senin.

Savaş toma ile silahsız halka su sıkıp 15'lik berkinleri vurmak kadar kolay değildir.
Kaldı ki italyada keyif çatan evladın babası için kimse savaşa girmez.
Savaşmak gibi bir niyetiniz varsa beslediğiniz işidle savaşın. Ben kimsenin sikinin keyfi için gençliğimin baharında ölemem sakat kalamam.

rusya ile savaşmaktan korkan insanlar

Laikliğin ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum sözünden doğduğunu zanneden malın kategorize edip korkak yaftası vurduğu realist insanlardır.

Ben öleceksem o ölecekse, savaş emri verenler, savaş çıkaranlar savaş yandaşı olanlar zırhlı araçlarda özel uçaklarda korunacaksa vatan falan sağolmasın.

Edit : Atatürkçü ya da kemalist değilim. Savaşın çıkacağına falan da inanmıyorum. Rusya bunun acısını çıkaracaktır fakat kısa dönemde olmayacaktır.

Ermenistan Azerbaycan'a vurur.
Azerbaycan semalarındaki Türk uçaklarını da Rusya vurur tarzında bir ödeşme olacağını düşünüyorum.

Rusyanın karşılık vermemesinin sebebi, olayın türk hava sahasında gerçekleşmesi ile ilgili.

Türkiye'nin komşu ülkelerin iç içlerine karışmasını dört gözle bekleyeceklerdir.

ekşici sığırı

(bkz: ben kraldan çok kralcı değilim onlar sığır)

kızların kendinden büyük erkeklere ilgi duyması

iş aş meslek faktörlerinin etkili olduğu, olgunluk safsatasının kamuflaj olarak kullanıldığı, basitliği örtbas etmek için boku yaşıtlarına atıp olgun olmadıkları ya da ergenimsi oldukları bahanesi ile acınası durumlarını gizleme çabasından kurtulamadıkları ilişki türüdür.

(bkz: He amk kezbanı sen basit değilsin biz ergeniz)

solcuların ülkenin kötülüğünü istemesi

Ülke sağ partilerin yüzünden boğazına kadar boka batsa bile sırf aynı kanı taşıdıkları için solcuların suça ortak olmasını isteyen, olmaması durumunda saçma iddialarda bulunan yazar saçmasıdır.

Solcu, sağ partinin terörist barbar IŞiD'e karşı savaşan Rusyanın uçağını düşüren hükümetin götünü kollamaz.

Solcu, işde silah insan ve insani yardım yapan bunu gizlemeyen bir partinin götünü kollamaz.

Sosyalizmde enternasyonalizm vardır, milli duygular ergence tavırlar solcularda görülmez.

işide destek vereceksin, IŞiD'i besleyip büyüyeteceksin, işidin avukatlığını yapacaksın, işide vuran Rusya'nın uçağını düşüreceksin sonra kalkıp solcular bize destek vermiyor diye ağlayacaksın. Komiksin.

Kutuplarda dahi olsa kürt devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz deyip sınırlarda kürt kantonunu bahane ederek Suriye'ye gitmeye çalışan hükümetin destekçileri, sınırın bir yıldan fazla bir süre boyunca işidin elinde olmasına neden karşı olmadınız? Neden Dicle kırmızı çizgimizdir demediniz?
Tel abyad işidin elindeyken kapılar neden, hangi amaçlar için açıktı da bin yıllık kürt kardeşleriniz sınırı ele geçirince götünüz neden tutuştu?

Basitliğiniz, ikiyüzlüliğünüz, kalitesizliğiniz devam ettiği sürece solcular size destek falan vermeyecek.

Rusya uçağının düşürülmesi yanlıştır. Rusya yapacağı yaptırımlarda haklıdır.
Çünkü Rusya Diyarbakır ve Ankarada bombalar patlatıp yüzlerce insanı hunharca katleden yabani müslümanlara vurmuştur.

Ülkeni başına yıkan IŞiD için, işidi vuran rusa vurursan solcular neden bizimle değil deme gibi bir lüksün olmaz.

Bayır bucak Türkmenlerine gelince,
El nusracı olduktan sonra Türk Kürt laz Çerkez farketmez.

(bkz: alayı oruspu çocuğudur Yansın ibneler)

putin uludağ sözlük yazarı olsa alacağı nick

(bkz: Recep mecep farketmez putin siker affetmez)

yeni şakirt olmuş ergen

Tüm ateist yazarların nick altına '' yeni ateist olmuş ergen'' yazan ergenlerdir.

(bkz: http://m.uludagsozluk.com/u/mehmets/)

Sözlükten şutlanmamaları için hiçbir sebeb yoktur.

Gavs gelse daha iyi entry girer, en azından küfür etmez zundık falan der takkesini de alıp gider

yeni şakirt olmuş ergen

Namazla başlayıp anasını bacısını mücahit abilerine zekat olarak vermesi olağan ergendir.

Türk-islam milliyetçiliğini bilmeyen silkik versiyonları ise türkçü olduklarının bile farkında olmayıp diğer türdaşları olan türkçülere yağdırmaktalar.

Ağızlarından çükleri düşmeyenlerdir ayrıca.
(bkz: Küfür haram değil mi gavat)

(bkz: http://m.uludagsozluk.com/e/30358198/
)

soruları verilmiş sınavdan yirmi almak

Hocanın evine girip soruları çaldığı halde kimyadan 15 alan eski bir lise öğrencisinin yaşadığı trajedinin fizik versiyonudur.

edit : ben değilim de bir arkadaşım almış hehe

thierry henry

Trezeguet ile mükemmel bir ikili olan fransız futbolcu.

Plaselerine hayran olduğumdur.

sema ramazanoğlu

64 . hükümetin aile bakanıdır.
TV'de resmini ilk gördüğümde atm önünde para çekemeyip birilerinin yardımını bekleyen nineler geldi aklıma.

Ne hale geldik sorusunu akıllara getirir.

Beni ve ailemi falan temsil etmiyor.
Krala da kraldan çok kralcılara da mevkii makamlarına da saygı duymuyorum.

Saygı hakedilmelidir.

rus uçağı düşmesinin yazarlarca analizi

Otomobil dahi üretemeyen Türkiye'nin, yabancı devletlerden aldığı jetlerle rus yapımı uçağı düşürmesi ile gaza gelen yazarların analizden çok, milliyetçilik damarlarının verdiği gazla girdikleri uçuk entrylerdir.

yıllar önce saddam amerikaya meydan okurken gaza gelip manşet atan arap gazeteleri geldi aklıma.

Hayırlısı.

rus uçağı düşmesinin yazarlarca analizi

Otomobil dahi üretemeyen Türkiye'nin, yabancı devletlerden aldığı jetlerle rus yapımı uçağı düşürmesi ile gaza gelen yazarların analizden çok, milliyetçilik damarlarının verdiği gazla girdikleri uçuk entrylerdir.

yıllar önce saddam amerikaya meydan okurken gaza gelip manşet atan arap gazeteleri geldi aklıma.

Hayırlısı.