bugün

iyice tiksindirmişlerdir. memleket nerde zorda kalsa zorda bırakanı severler. isterse çocuk katili olsun isterse kimyasal silahla kendi halkını katleden.. türkiyeyi sevmesin de bizim solcular onu sever. bizim bile demek istemiyorum amk. bildiğin alayını tespit edip aç bırakacan.

edit: aç bırakamazsın diyor bak bak. ben hain değilim ben ülkeme düşman değilim demiyor.
Aç bırakacan? Sanki milletin parasını sen veriyorsun. Kendinizi ne kadar da büyütüyorsunuz.
21 yy'da hala olayları sağ-sol denkleminde değerlendiren mal beyanı.
bir gerçek kılıçdaroğlunun bu günkü açıklamasıyla bir kere daha görünmüştür.
Bunlar iktidara değil devlete muhalefet ediyor karaktersiz herifler.
sanki memleket 12 yıldır komünist rejimle yönetiliyor. türkiye'nin hala bir baltaya sap olmamış olmasının tek nedeni din ve ırk üzerinden yürütülen siyaset politikalarıdır.
Ülke sağ partilerin yüzünden boğazına kadar boka batsa bile sırf aynı kanı taşıdıkları için solcuların suça ortak olmasını isteyen, olmaması durumunda saçma iddialarda bulunan yazar saçmasıdır.

Solcu, sağ partinin terörist barbar IŞiD'e karşı savaşan Rusyanın uçağını düşüren hükümetin götünü kollamaz.

Solcu, işde silah insan ve insani yardım yapan bunu gizlemeyen bir partinin götünü kollamaz.

Sosyalizmde enternasyonalizm vardır, milli duygular ergence tavırlar solcularda görülmez.

işide destek vereceksin, IŞiD'i besleyip büyüyeteceksin, işidin avukatlığını yapacaksın, işide vuran Rusya'nın uçağını düşüreceksin sonra kalkıp solcular bize destek vermiyor diye ağlayacaksın. Komiksin.

Kutuplarda dahi olsa kürt devleti kurulmasına izin vermeyeceğiz deyip sınırlarda kürt kantonunu bahane ederek Suriye'ye gitmeye çalışan hükümetin destekçileri, sınırın bir yıldan fazla bir süre boyunca işidin elinde olmasına neden karşı olmadınız? Neden Dicle kırmızı çizgimizdir demediniz?
Tel abyad işidin elindeyken kapılar neden, hangi amaçlar için açıktı da bin yıllık kürt kardeşleriniz sınırı ele geçirince götünüz neden tutuştu?

Basitliğiniz, ikiyüzlüliğünüz, kalitesizliğiniz devam ettiği sürece solcular size destek falan vermeyecek.

Rusya uçağının düşürülmesi yanlıştır. Rusya yapacağı yaptırımlarda haklıdır.
Çünkü Rusya Diyarbakır ve Ankarada bombalar patlatıp yüzlerce insanı hunharca katleden yabani müslümanlara vurmuştur.

Ülkeni başına yıkan IŞiD için, işidi vuran rusa vurursan solcular neden bizimle değil deme gibi bir lüksün olmaz.

Bayır bucak Türkmenlerine gelince,
El nusracı olduktan sonra Türk Kürt laz Çerkez farketmez.

(bkz: alayı oruspu çocuğudur Yansın ibneler)
solcular tarafından sevilen tipler:
apo
putin
esed
şah ismail
stalin

sevilmeyenler
yavuz sultan selim
fatih
hz muhammed
rte.

bu sayılanları sevip diğer sayılanları sevmezseniz solcu oluyorsunuz.

edit:
bide böyle kemalistler var. kurufasulye kontenjanından solcu. kemali solcu sevmez aslanım biz solcudan bahsediyoruz sen gelip burda rererö yapıyosun.
sevilen : atatürk , siklenmeyen : tayyiiiiiiiiiiiiiiiip
Yalandir. Daha kötü ne olabilir zaten? istesekte basaramayizdir.
görevlerini yapıyorlar, neticede bu memleketle bir bağları yok.