bugün

entry'ler (12)

saatlerin geri alınmaması

sabah 8 hava karanlık. Abi mutluyduk biz saatleri geri alarak

üniversitenin ilk yılı

Evden ayrılırken için bir buruk. Alışkanlıklarından ailenden dostlarından şehrinden ayrılmak zor gelir. Hele o kampüse ilk giriş etrafa mal mal bakış. Okumayın arkadaşlar *

15 yaşında bakire bir kızla evlenir misiniz

herşeyin bir zamanı var.15 yaşında okulda karne beklemek yerine ne zaman çocuğun olacağını beklemek.Midem bulanıyor.

15 yaşında bakire bir kızla evlenir misiniz

herşeyin bir zamanı var.15 yaşında okulda karne beklemek yerine ne zaman çocuğun olacağını beklemek.Midem bulanıyor.

bu sene mezuna kalmak

Pamukkale üniversitesi sanat tarihi. ömrümde ilk defa duyduğum bölüm. çıkmaz diye yazdım geldi, gitsemmi bi sene beklesemmi.

2016 da mezuna kalmak

pamukkale üniversitesi sanat tarihi. Gidilmeli mi yoksa 1 sene hazırlanıp daha iyi bi yer için çalışılmalı mı ?

en güzel bira

Tabiki tuborg golddur. içimi güzel. 5 ten sonra keyif verici. hele bide buz gibiyse efsanedir.

alex de souza

Efsanedir. Fenerbahçenin unutulamayan kaptanıdır. hem mükemmel bir futbolcu hem harika bir insandır kendisi.

ben hariç herkes çatır çutur seks yapıyor algısı

Nerde o günler diye düşünürüm ilk önce. lan benim neyim eksik derim sonra . kendinize güvenin kardeşim.

1 60 boyuyla içki içen kız

Alkolün boyu olmaz efendim. Alkol iyidir. Hatta sağlığınız için, için.

en güzel kız ismi

Eliftir müjgandır firuzedir sıladır, nedense kız isimlerinin çoğu güzeldir. bu konuda da kızlar çok şanslı.

vatanseverlik saçmalığı

Vatan severlik gerçekten vatanını sevdiği için çabalayan uğraşan katkı sağlayan kesimler için bence gayet uygun bir sıfattır saçmalık değil.