bugün

entry'ler (57)

abdülkerim durmaz

Futbol dan zerre anlamaz,Fenerbahçeyi şampiyon yapan avrupa da yari final oynatan adamları taraftarın önüne atar 3 5 tane ergeni gazlar,işin kısası bu ve bunun gibiler asla Fenerbahçeli falan değil-dir daha geçen cıkmış Fenerbahçe şampiyon olamaz diye bağırıyor olursa bana istediğinizi yapın diyor, Fenerbahçe bu sene şampiyon olacak ve senin gibiler medya dan temizlenecek.

erol bulut

Serdar ali çeliker gibi serhat akın gibi derdi ekmek olan popüler kültürün şövalyelerine inanma büyük Fenerbahçe taraftari hocana sahip çık bu takım şampiyon olacak.

kadir mısıroğluna ingiliz ajanı diyen tip

ingilizler o kadar öldü mü lan,Allahın delisini ajan yapacak kadir mısıroğlu gibi delilerin pirim yapabileceği tek ülke Türkiye'dir.

ayrılsak da beraberiz

TRT bölümlerinin hepsinin izleyebileceğim bir site bilen varsa söyleyebilir mi ?

ali koç başkan fener şampiyon

Puan farkı daha 7 zor olan bir durum değil ali koç akılı olup hatalarından dönerse hala daha ihtimal var.

aykut kocaman

Ali koç artık akılı bir karar alıp hocayı geri getirmeli bu gemiyi ancak o ayakta tutar.

türkçülük

Ne yazık ki bu büyük davayı popüler kültüre kurban vermek üzereyiz.

ersun yanal

Sen git aykut hoca gelsin demiyorum ama futbol bilgisi bakımından aykut hoca senden 4 5 basamak önün de,Fenerbahçe Yönetimi kendini zor durumda bırakmak istemiyor ise Seni derhal yollamalı senden hoca falan olmaz.

fenerbahçe

Ergen taraftarın gazlaması ile önce aziz başkan gibi başkan yendi, aynı şekilde taraftarın gazı ile hareket eden yeni yönetim Ersun gibi becerisiz adamı bu takıma getirdi.
Şimdi istediğimiz noktaya geldik mi sayın başkan.

max kruse

Söylemiştim tepki görmüştüm. Vasat aynı hoca sayılan ersun gibi.
FENERBAHÇEMiZ ergen taraftar yüzünden ve bunları ciddiye alanlar yüzünden ne hale geldi.

en cahil türkler müslüman türklerdir

Celâl hocayı cok severim ama çok önyargı barındıran bir söz.
Cahilik ne olduğunla alakalı değil ne okuduğun ile alakalı .

şehitliğe gitmeyip pkk lının mezarına gitmek

Ne yazık ki Atatürkün Kurduğu parti bunlara kaldı, Başbuğum iyki bugünleri görmedi.

deniz tekin

Resmen bir hastalik.

pkk nın oylarıyla koltuklarınızda oturuyorsunuz

Doğru söylüyor kendine Türk milliyetçisi diyen iyi parti seçmeni düşünsün bundan sonrasını vicdanı nasıl rahat mı?

türklerin bir türlü öğrenemediği şeyler

Eğilmek.

Not:Türkçülüğünü unutmuş mankurtlar dâhil değil.

max kruse

Bir yol olmaz bu adam'dan görün bakın söyledi dersiniz bizim Mehmet ekici buna beşbin basar, Durmadan paramız yok diye ağlayan yönetimin parası çok ise iki tane iyi Forvet alsın takımın orta sahaya ihtiyacı yok.

hasan ali kaldırım

görsel
Cağın evliyası.

türk futbolu

Bence sorun yeni yeni ortaya çıkan yeni yetme piçler yok o oyuncu çöp yok bu teknik adam çöp hayırdır oğlum mahallede messiyle top mu oynuyordunuz? FIFA,'yı kapatın da biraz kitap okuyun , gerçek anlam da memleket size kaldıysa işimiz zor.

trabzonspor

Bugün yaptığı açıklama tam bir fiyasko olan klüp yok milliyetcilermiş te yok falanmış filânmış şehidimizi kullanıyorlar ne hakkınız var kardeşim şehidimiz Erenin adını kulanmaya yazik yazik gerçekten sizden olmaz, ulan o kadar milliyetcisiniz niye bir tane yöneticiniz çıkıp ne Şikesi Memleket elden gidiyor diyemedi, bırakın bunları kumpas çöktü 2010_2011 şampiyonu Fenerbahçe'dir.

berat albayrak

şuanda Tayyip erdoğanın berata tepkisi.