bugün

entry'ler (7)

çaylaklık süresi

12.05.2020 saat 15:34 den itibaren yazar olmayı arzulamaktayım , eğer olursam burayı editlicem

gürültü yapan gavat komşu

Her Allah'ın günü karısı ile kavga etmektedir , işin ilginci hala da boşanamadılar.

iz bırakan kitap cümleleri

"Evet baylar, dinlemek isteseniz de, istemeseniz de, neden bir böcek bile olamadığımı anlatmak istiyorum size. Önce gurur duyarak söyleyeyim ki, böcek olmayı bir çok kez istedim. Ama bunu bile başaramadım. Yemin ederim size baylar, fazla bilinçli olmak bir hastalıktır. Gerçek, tam bir hastalıktır. Sıradan bir bilinç, insanın yaşamı için fazlasıyla yeterlidir…"

Fyodor Dostoyevsk - Yeraltından Notlar.

peygamber ırkı olan yahudilere dil uzatmak

O dönem ki yahudiler bildiğim kadarıyla 10 kabile idi , şuan o 10 kabileden sadece 2 si kalmıştır ve günümüzdeki yahudilerin ataları 2 kabileye dayanır.

terk eden sevgilinin çıplak resimlerini ifşa etmek

Alfalık değil bir acizliktir , her ne kadar eski sevgiliniz da olsa size bir dönem güvenip mahrem yerlerini attıysa sizin o fotoğrafı müdafaa etmeniz gerekir.

ayrıca bu tiplerin en sevdiği kategori eş değiştirmelidir.

süt sağmak kolay mı

Şöyle diyim , karınızın memesinden süt gelmesi için çekerken karınızın canı nasıl acırsa ineğin canı da o kadar acır.

nazik olmak gerekir.

ekmeğe karşı cinsel ilgi duymak

Mahrem-Ül Avradına Hıyar Sokanların Olduğunu Hatırlayınca Pek De ilginç Gelmiyor Bana.