bugün

Bi de bunun anası babası evdeyken uslu takılıp, ebeveynler gidince evde parti yapan allahın belası komşunun oğlu versiyonu vardır, o daha beterdir.
GÜZEL BiR ŞARKIYI SON SES AÇIP DiNLEYEN KOMŞUDUR, YADA EViNE ARKADAŞLARINI DAVET EDiP ALEM YAPAN KOMŞUDUR.
Gece gece canı kavga ister. Evet.
nasil oluyor anlamiyorum. bir insan topuklarini vura vura evin icinde gecenin bir yarisi rahat rahat nasil yurur. bir insan sabaha kadar belirli araliklarla elinden birseyleri nasil dusurur. ulan saygidan bihaber ne kadar cok insan var be.
Sikayet edilmelidir.
5-6 tane de yavru insanı var, sabah akşam gürültü. Şimdi uyardım. Özür dileyip devam ediyorlar. Neyse ki özür diledi.
Her Allah'ın günü karısı ile kavga etmektedir , işin ilginci hala da boşanamadılar.
(bkz: gavat) mı bilmem ama gürültü yapan bie komşum var pek fazla rahatsız olmuyorum gerçi.
Bence komşu gavat falan değil gürültü de yapmıyorlar, komşun ve sen fakirsin yani apartman fakir. Ses yalıtımınız yok amk.
Evet kari tekesi gavatin tekidir.
Nesilleri asla bitmez bunların. Görgü çok önemli. Kul hakkı bilinci çok önemli. Laftan anlamiyorsa istediğini söyle işe yaramaz. En son evimi değiştirme nedenim açık yazayım 2 orospu kız kardeslerdi. Analari aile apartmani olsun diye getirdi bunlari altimiza maşallah eve giren çıkanın hesabı yoktu. Sabaha dek oturan bı bunları gördüm. içkiler gırla gidiyordu. Kaç kez ev sahibi olan pezevengi uyardiysak da paradan dolayı çıkarmadı. En son biz tasindk. Şükür Allah'a dünya varmış. Allah aklı başında, hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Saygısız insana yapacak Bir şey yok.
Öğrenci evinde iken karşılaştığım eylem,her aksam bagira bağıra sevisilir mi ya.

Evden disari cikiyorum.komsular degisik degisik bakarlardi ben sevişiyorum sanki.

Püu kınıyore.
https://www.cumhuriyet.co...n-aileyi-katletti-2143963
Pompaliyla ayar verilen komşudur.bise değil adamcazin başını belaya koydular ona üzüldüm.