bugün

entry'ler (166)

günün tek şarkılık özeti

Pink floyd-Hey you. Son zamanların ruh halini açıklayan şarkı, günün olsa yine iyi.

sözlük yazarlarının en son sinirlendiği şey

Bana mal gibi hissettiren mal. Yalnız olmak istemedi zira başka açıklama gelsin istemiyorum bu konuya. hoaf

dexter ın cem gariboğlu nu yakalaması

Mükemmel son olurdu kanımca. Ama denize atmasın, müzeye koyarız.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum, itiraf edemiyorum.

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

hangisini saysam onu bile bilmiyorum, o derece.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

Arayıp sorsana lan beni. ilgi göstersene. Bir de daha net olsana. Anlayalım yani. Böyle davranınca mutsuz oluyorum biliyon mu ?

psikolojik gerilim

en sevdiğim film türüdür. hem ortaya çıkarmak için zeka gerekir hem anlamak için. Genelde bir grupla izlendikten sonra "bu ne yaa" tarzı tepkiler alabilirsiniz. The others, secret window,The Skeleton Key, Mr. brooks, 1408 ve aklıma gelmeyen daha niceleri vardır. ama insana kafayı yedirtir.

taş gibi kızı çirkin erkeğe aşkım derken görmek

zekidir, çalışkandır, sempatiktir, şekerdir, anlayışlıdır v.s. o erkek o kızın gözünde her türlü tapılacak insandır. ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır.

en kısa fıkralar

fık. bitti bu kadar. yersen.

victoria secret melekleri kadınsa türk kızları ne

aynadaki varlığı anlayamayan türk erkeğinin annesi, eşi, kardeşidir.

17 yaşındakilere tavsiyeler

18 i geçip 20 ye yaklaştıkça yaşlandığını hissedeceksin, paniklemeye gerek yok doya doya, hata yapmamaya çalışarak yaşa.

kızını konsere falan yollayan babanın namusu

trollerde iyice düştü formdan. daha zeki daha sinsi olsana arkadaşım, eğlenelim en azından.

fare gören kız tepkileri

Bazen de bağıranlara bağırır. Kızlı erkekli bağırmalar kulak tırmalamaktadır ve fareden korkacak hali kalmayan tardis sussunlar diye çığlığı basar.

özel üniversite mezunu vs devlet üniversite mezunu

Bursluysa devlet öğrencisiyle kapışır.

yeşil gözlü kızlar

bir de gözleri bazen mavi bazen yeşil olanlar var.

serdar ortaç ve demet akalın candır

eğer can çıkan cansa her şey güzel, her şey şeker.

ingilizce ye çevrilemeyecek türkçe sözler

"ne alakası var!" yakın şeyler var amma ve lakin yok bir eşi benzeri. bir de "ne iş?"

1994 doğumlu olmak

En güzel yılların en genç şahidi olmak demektir. pokemonu dedemle izlemektir.

vajinası kılsız olan kız yolludur

Aman uzak dur sen o kızlardan. hatta tüm kızlardan. ya da insanlıktan. bir yerine bir şey yaparlar dağa kaç annem sen. (bkz: kurtulduk galiba lan)

sevgiliyle aynı yatağa girip ilişkiye girmemek

Seviyordur o adam, sağlam adamdır, candır.