entry'ler (94)

uyku düzeni

Her gece yarın sabah erken uyanacağım düşüncesiyle kafanı yastığa koyup; diğer günü geceye bağlayan saatlerde uyanma şeklinde düzene sokulması zor olan bi durumdur.

sevgilisine kitap hediye eden salak

muhtemelen sevgilisine alacak başka hediye bulamayan kişinin sığındığı kurtarıcı hediyedir.

cansever

Küçükken görüntüsünden ürktüğüm sanatla meşgul bir insandır.

iz bırakan kitap cümleleri

"HatalarımızI ve pişmanlıklarımızı çıkardığımızda ne kalır bizden geriye..." içimizde Bir Yer/ Ahmet Altan

makyajla uyuyan kadınlar

uyku safhasına geçerken makyajını, malum nedenlerden, silmeye vakit bulamayan kız tipidir.

aids kapmadan önce evlenmem lazım diyen dürüst kız

gerçeklerin farkında olan dürüst bir insanlık örneği sergileyen, evlilik hayallerine sahip bir kız arkadaşımızdır.

herkes yerine herkez yazan sevgiliden ayrılmak

"güzel" yerine "güsel" diyen sevgiliden ayrılmak kadar isabetli bi karardır.

pokemon

her daim "seni seçtim pikaçuuuu" cümlesini hatırlatan kuşağımızın çizgi filmidir.

ölürken söylenen son sözler

facebook da benim yerime durum bildirin vasiyetimdir.

sevgiliye söylenecek en güzel söz

ben seninle güzelleştim.

omuza masaj yapan yegane arkadaş

bilgisayarın başında oturup entrileri keyifle okurken omuza yapılan masajın etkisiyle gevşeyip marifetli ellerin nimetlerinden faydalanmaktır.

sürekli balkonda oturan beyaz atletli adam

havaların soğumasıyla nüfusu gitgide azalan tiplerdir.

annelerin çocuk yıkarken çok gergin olması

dünyanın kirini pisliğini kese ile temizleneceği düşüncesiyle anne tarafından yapılan kesenin ardından vücutta üç gün boyunca soyulmuş deriyle gezilmesine sebebiyet veren durum.

19 yaşında 2 evi 2 arabası olan genç

hayatta hiç bir şeyin kişiyi mutlu etmesi mümkün olmayan durumdur.

recep tayyip erdoğan ın en başarılı olduğu alan

"show yapıyorlar" söyleminin aksine kendisinin bu konuda çok daha başarılı olması.

ders çalışırken yapılabilecekler

bir sigara yakmak ve ondan derin nefesler çekilerek hiç alınmadığı kadar zevk almak.

mango dan 3 dakikada çıkan kadın

mağazada girişte bakındığı bir kaç parçanın etiketini gördükten sonra olay yerini terketmek zorunda kalan kadındır.

sivrisineği öldürüp leşini temizlememek

duvarda küçükte olsa sivrisineğe karşı kazanılan zaferin lekesidir.

sabah aynaya bakarken akıldan geçenler

"sabah kalktığımda da çok çirkin oluyorum, çekilmiyorum be"

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

"yalnızlık" olsa gerek.