bugün

eylül 91 doğumlu belçikalı sağ bek. club brugge forması giyiyor.
galatasaray'ın muhtemel yeni sağ beki. fiziği, hızı, top sürme yetenekleri ve ortalarıyla tanınıyor.
bize böyle transferlerle gelmesini umduğum yönetimin transfer hamlesidir. fiziği ve boyuna oranla süratli olan, top tekniği yüksek, geriden zekasıyla oyun başlatabilecek, yetenekli ve henüz daha 23 yaşında. eğer galatasaray a gelirse fenerbahçe nin van persie transferinden bile benim gözümde daha iyidir. 23 yaşında 4 sene futbol oynasa 27 yaşında milan,inter,chealsea seviyelerinde iş yapabileceğini düşünüyorum yüksek bonservis le her zaman elden çıkarabileceğimiz (tabi galatasaray bu kesin konuşmayalım) bir yatırım olabilir. takır takır da oynar.
Gelmiştir artık. Galatasaray ve kendi adı geçen haberleri rt lemiştir. Galatasarayı takip de ediyor. Pahalı bir fiyata avrupaya göndereceğimizi umduğum sağ bek.
twitter da galatasarayımızı takip listesine alması heyecan yaratmış olan sağbek. ancak geçen sezon 46 maçta sadece 2 gol ve 1 asistle oynaması soru işaretidir. şimdi ise sakat ve eylül de nasıl döneceği belli değil.

ben risk almama taraftarıyım. alex telles de böyle düşük istatistiklerle gelmişti malumunuz...
türkiye ye geldi gelecek derken psg ye imzayı çakmıştır.

görsel
Eski entrylere bakınca bir hoş oldum lan adam bizi takip etmiş falan. Şimdiyse psg-barca maçında canavar gibi oynayan sağ bek. Harbiden bize geleymiş abovvv.
(bkz: bal yapan arı).
Bu boyla bu cüsseyle sağ bek değil stoper oynaması gereken Belçikalı. Yani 1.90 üzeri bek oyuncusu dünyada kaç tane var ki?
dortmund'a transfer olmuş

görsel
görsel
görsel
Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund takımında defans pozisyonunda görev yapan Belçikalı millî futbolcudur.