bugün

entry'ler (19)

yaşlanınca namaz kılmaya başlamak

Bir ayağı çukurdadır.

şakayı ciddiye alan tip

Daha da şaka yapılmaması gereken tiptir.

irem derici nin üniversitelilere hakaret etmesi

Sevenlerini üzmüştür.

en beğenilen sezen aksu şarkıları

Sarı odalar her daim favorim.

yemek çocuk temizlik yaptırmayacak eş arayan bayan

Ayaklı bi cüzdan arıyodur desene sen şuna .

entryni beğenen kız yazar

Hala böyle küçük umutlarla yaşayan insanların var olduğunu bilmek sevindirici bir o kadar da komik.

açlığa dayanamayan insan

Benim kesinlikle. Bi gün bu yüzden birini öldürücem diye korkuyorum o derece gözüm dönüyor.

yazarlarımızın en son sevindikleri gol

Demba Ba'nın Kasımpaşa'ya attığı penaltı golü.

baş ağrısı

Yaşamayı anlamsız kılan lanet olası ağrı. Insanı intihara sürükleyen cinsten, uyumadan geçmez çoğu zaman.

nivea duşta vücut kremi

Benim gibi üşengeçler için mucize bi ürün. Cildiniz çok fazla kuru ise pek işe yaramayabilir. Benim cildimin nem ihtiyacını karşılaması ve oldukça pratik olmasından dolayı severek kullanıyorum bittikçe alacağım nadir ürünlerden.

the balm

Paket tasarımları beni benden alan kozmetik markası. Far paletleri çok kullanışlı hem gece hem gündüz makyajları yapılabilir.

wet n wild

Özellikle farlarını fiyat performans açısından çok başarılı bulduğum kozmetik markası.

metres sahibi olmayan erkek

Sadık bir erkek olduğu kadar parasını elin karısına kızına yedirmeyecek kadar da akıllıdır .

kahramanmaraş

Geçen yıla kadar yediğim bütün Maraş dondurmaları Maraş dondurması değilmiş a dostlar. Istanbulda en pahalı yerde yediğim Maraş dondurması Kahramanmaraş'taki en kötü dondurmayla kıyaslanamaz bile bu kadar net söylüyorum . Gidip Kahramanmaraş'ta dondurma yemeden kimse Maraş dondurması yedim demesin

bir kız için salya sümük ağlayan erkek

Aşırı duygusaldır. Fazla duygusallık da mide bulandırıcıdır.

simav

Üvey evlat muamelesi gören güzel ilçem, memleketim.

tc kimlik numarasının şifreleri

Sonu kesinlikle tek haneyle bitmez, biraz basit bi logaritma oldu ama bilmeyen vardır illa ki.

snapchat

Hala ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını çözemediğim uygulama. Bana çok kullanışlı gelmedi zamanla zamanla fikrim değişir belki

o ses türkiye lehçesi

E heyecanda var tabi - şarkıyı bu kadar kötü söylemene bi sebep bulamıyorum insanlık yapayım da durumunu kurtarayım bari seni rencide etmeden.