bugün

Ürünlerinin ambalajı için bile alınabilecek Türkiye'de satışı yeni başlamış ve gratis' te satılan kozmetik markası.
hot mama allığı ve nude farı tavsiye edilebilir.

incelemek isteyenler için ;
https://www.thebalm.com/secure.htm
The balm shelter renkli nemlendiricisi harika olan markadır . Hot mama tercihimdir .
izmir, alsancak gratis'te reyonuna yaklaşmamla uzaklaşmamın bir olduğu marka. ulan testerları bile tüketmişler. nasıl bir kozmetik açlığıdır anlamadım. iğrenç hale gelmiş allıklar, etrafa bulaşmış lip glosslar..ıyk..
ha üzgünüm, ayrıca bir lime crime değildir kendisi.
gratis'in yüzde elli indirimleriyle uygun fiyata alınabilecek pigmentasyonları harika far paletlerine sahip firma *. ürünlerinin ambalajları ise harika ötesidir.
destansi alliklara sahip markadir. ayni zamanda paket tasarimlari da oldukca sevimlidir.
Amerikadan ithal,ambalajları cezbedici olan kozmetik markasıdır.Çoğu kadın ambalaj sebebiyle indirimlerde reyonları indirince bize kalmaz.Bulunca alacaksın bacım.
butun urunlerini aldim neden mi cunku cok tatlilar. cok kaliteli degil urunleri ama makyaj masami susledikleri icin yine olsa yine alirim.
Kimse belirtmemiş ben uyarayım amme hizmeti olsun: göz farları beş para etmez. Hadi beş parası tartışılır da elli lira hiç etmez. Belki iki japon yeni. Belki üç peso.
Paket tasarımları beni benden alan kozmetik markası. Far paletleri çok kullanışlı hem gece hem gündüz makyajları yapılabilir.
Allahını seven üzerime balmjovi atsın diye ortalarda gezinmeme sebep olan kozmetik markası.
tanrı schwing isimli eyelinerını kutsasın. kuyruklu eyeliner hastalığımın dermanı kendisi. bütün ürünleri ayrı şık, ayrı sevimli, benim gibi pin-up aşığı biri için adeta fetiş gibiler.

içerik, performans ve fiyat değerlendirmesinde kozmetik alanında bir numara. pata formundaki fondöteni ve rimellerini görmezden gelirsek a-şı-ğı-yım!
likit mat ruj furyasına deli renklerle giriş yaptı bu marka. charming ve committed kapış kapış gidiyor bulmak çok zorlaştı. ama hakediyor mu hakediyor.

neye benzediğini görmek için http://perishcope.blogspo...incelemesi-balm-meet.html
En sevdiğim markadır. Ama nedense tester ürünleri hiç olmuyor. Çalışanlar hergün oradan mı kullanıyor yoksa müşteriler mi makyajını yapıp çıkıyor bilmiyorum.
Bugüne kadar kullandığım her ürünü son derece kaliteliydi fakat fiyat biraz sorun. Neyse ki çok sık indirime giriyor.
nars orgasma dupe olarak gösterilen hot mama allığını stokladığım marka.
kızlar iyi bilir ki pahalı bir makyaj ürünüdür, çok da kalitelidir.
pata kremini deneyip memnun kaldığım kozmetik markası.

çok abartılacak kadar iyi değil, ama memnun bırakacak kadar iyi. pata krem altına bb krem sürdüğünüzde çok daha güzel görünüyor, profesyonel makyaj yaptırmış gibi.

hem fondöten hem pudra kullanmak isteyen ama ayrı ayrı kullanmaya üşenen kadınlar, the balm pata krem kullanabilir.
Gratis'te satılan ve 14 ağustos'a kadar %40 indirimde olan makyaj malzemesi. iyidir iyi.
cruelty free bir markadır.
iki gün önce öğrendim daha ne bok olduğunu.

Far paletine 60 kusur lira vermek nedir. Buna para vereceğime sigaraya veriyorum daha iyi.

Çıldırmışsınız.
Down boy alligi efsane olan marka.
Mat rujları gerçekten başarılı bir marka.
Simdiii gercekten guzel seyler soylicem kiz arkilerim yazarlar iyi okusun.
Birincisi nicin bu kadar pahali olduguna anlam veremedigim marka.
Ilk ciktiginda yani ilk tanistigim urunu the balm shelter bb kremdi eh memnundum daha sonra cok bi urununu almadim bildiginiz gibi gratiste satisi var. sonra baktim paletleri var ve palet urunu olan makyaj markasi ozellikle parekende yani boyle gratis tarzi yerde satilan markalarda cok yok. Son zamanlarda (bkz: sleek) (bkz: wet n wild) falan cikti onlari demiyorum.
Neyse ben paletlerini almiyodum cunku neden cunku 100 tl palet. Ulan allahsizlar 100 tl palet ne. Mesela meet matt(e) far pAleti.
Marry lou high lighteri cok cok cok asiri iyi degil ama mineralizasyonu guzel. Neden herkes bunu kullaniyo bilmiyorum 55 tl olur kendileri bu highlighterin.

Neyse ya demem o ki bu marka palet urettigi icin toptan komple veriyo iste farlari bilmemneyi. Tabii ki tek tek almak mantikli degil ama gercekten bi daha soyluyorum cok gereksiz pahali. Gratis indiriminde the balm reyonu hani plastik transparan girintili cikintili oyuklu bi reyon ya boydan boya. Hah iste onu sirtlayani gordum amk. Komple reyonu sirtladi kasaya kostu.

(bkz: gratis indirimi)
Sırf ambalajları için bile almaya değer. Elimdeki the balm ürünleriyle bi dükkan açabilirim.
adını duyduğum markadır, ne ürününü kullanmışımdır ne de ilgimi çeker.