bugün

entry'ler (17)

kykda kalmak

karabük gibi özel yurtların 6000 tl civarında olmasından dolayı öğrencilerin rüyası olan yurtlardır.

tayyip erdoğan ı beğenmeyip ülkesinde yaşamak

Ülke değil ülkecik tir o. küçük taksitlerle almıştır.

çay içen erdoğan vs votka içen putin

erdoğan ve putin. Biri rize li diğeri nereli allah bilir. biri çayın doğduğu memleketten biri de vodka nın. Erdoğan vs. Putin Tehlikeee

paralel evren

birisi biraz açıklasın gerisini ben anlatıcam.

özür dileriz rusya

Moskova yı başınıza yıkmadığımız için Özür dileriz Rusya.

küfür yerine kullanılacak kelimeler

O rus bu çocuğu.

anadolu gençlik derneği

Türk gençlerinin yegane kurtuluş topluluğudur. insan yetiştirmek için uğraşan binlerce insanın bir araya geldiği çaylar içtiği sohbetler ettiği vakıflardan oluşurlar. içinde harika insanlar barındırır. bi kaç it köpek görebilirsiniz onları umursamayın

hain takım tutmasın

onu bunu bırak o vatanın dilini kullanarak, o vatana düşman oluyor. neyse sövmeyecem

1 milyon dolar verseler vatanını satar mısın

Milyon dolar verince satanın mk diyip 250 gr pıttık görünce dini imanını bile satanları görmedik değil bu memlekette.

neden yalnızsınız

yalnızlık dediğin yanında bir dişi olması mı yoksa dostlarının yanında olmaması mı? Dostsuz yaşayamaz ki insan

alman hesabı

Paran varsa samimi olduğun insanların hesabını ödersin, yoksa canın sağolsun. onlar öder

cehennemde çalabilecek şarkılar

müslüm ile beraber müslüm dinlemenin tam mekanı.

ötükene taşınıyoruz toplanın

ben 3 karton sigaramı alayım geliyorum, siz devam edin yiğitler.

futurenet

Şuanda içinde olduğumuz organize ile büyük işler yapacağımıza inandığımız sosyal medya dır. hiç birşey sizin net ten gördüğünüz gibi değil emin olabilirsiniz

1 60 boyuyla yaşayan kız

insanları boyunu dert edecek kadar acizseniz , eğlenin buralar sizin.

gece biten sigara

hüzündür. oturup ağlanacak bir durum haline de gelebilir. uyanık komşudan sigara isteme sebebi olabilir

avrupa rüyası

2015 yılı Yaz döneminde ayrı ayrı tarihlerde toplam 200 kişi ile Avrupa'nın 12 ülke 21 şehrini gezmiş, görmüş, tanımış, hatta fethetmiş bir organizasyondur. 2 Genel Koordinatör tarafından yönetilmektedir. Amaçları avrupa kültürünü tanımak türk kültürü ile avrupa kültürünü kıyaslama imkanını insanlara vermektir. Ki kıyaslanamaz derecede bizden aşağıdadır avrupa. öyle işte. Ben katıldım bu sene eksikleriyle de olsa döndüğünüzde o 15 günü rüya gibi hatırlıyosunuz aklınızda sadece kurduğunuz dostluklar, gezip gördüğünüz yerler tanıştığınız insanlar kalıyor.