bugün

entry'ler (253)

bir erkeğin hazırlanıp dışarı çıkma süresi

3 dakikadan fazla değildir.

sevgilinin daha az sevmeye başladığı an

hislerim beni yanıltmıyorsa dünden itibaren maruz kaldığım durumdur. belki de hiç sevmemişti. belki de sevdi ben hissetmedim. belki de sevdi yansıtmak istemedi. hepsi muhtemel.

türkiye nin ekonomik başarısına tahammül edememek

ekonomiden anladığını sanan yazarın ödediği vergilerden haberi olmaması durumudur. bi siktirip gitsindir.

ismet denince akla gelen insan tipi

akbaba.

pes 6

oyundaki en iyi oyuncu o dönem inter forması giyen adriano'dur zira uzaktan vurunca kaleciyle birlikte topu içeri sokmaktadır.

millete reis başkan kaptan diye hitap eden adam

hacı abi ve hocam diye hitap eden insanlardan üstündür.

tarihe damgasını vurmuş kürtler

apo denen göt lalesidir. zira ortadoğudan geçmiş en büyük orospu çocuklarından biridir.

tipsiz tıknaz yaşlı ve başarısız avukat

üniversitede derslere de girmektedir.

uzun boylu olmanın dezavantajları

perde asmak dışında bir sıkıntıları yoktur.

sevgiliye alınabilecek küçük hediyeler

jelibon. çeşit çeşit renk renk jelibonlar alın. emin olun çok seviyorlar o küçük şeyleri. (bkz: kim sevmez ki)

salih memecan klasiği

salih memecan'ın kalitesizliğini yine gösteren karikatürümsü.

en güzel cevabı ise;
http://www.youtube.com/watch?v=9yLRllfx6g4

iki farklı hayvan çiftleşse neden çocukları olmaz

kromozomlar uyuşmadığı içindir.

http://www.youtube.com/watch?v=35F7eI6WoqE

kapitalizmin hiç iflas etmemesi

sistem her krizden kendini yenileyerek ve daha güçlü olarak çıkar, önermesi ile desteklenebilecek durum.

üniversite bölümler arası ağız dalaşları

iktisatçılar ile işletmeciler arasında yoğun olan dalaşmalardır. bizim okulda iktisatçılar ile siyaset bilimi ve kamu yönetimciler arasında daha yoğun ve belirgin olarak gözlenir.
sbky öğrencileri bi göt tavan havasında gezerler ama her zaman o havayı indirmişizdir. bölüm hocaları falan da bir garip değişik tiplerdir bunların.

uludağ sözlük yeni tasarım için ne dediler

benim sözlüğümün teması bile bir başka oluyor.

-nihat doğan.

yeni tasarımın eksikleri fazlaları

yeni tasarımın değerlendirilmesi, "yazar hakkında" butonu çalışmıyor gibi, biraz da ağır işliyor.

uludağ sözlük yeni tasarım

güzel bulduğum tasarım. gözüm alıştıktan sonra daha da hoşuma gideceğine eminim.

1989 doğumlu yazarlar

seksenleri kıl payı yakalamış doksanlarda çocuk olmanın ayrıcalığını yaşamış mensubu bulunduğum yazarlar grubu.

ölü sikmek

mısırlılara mübarek'i aratan olaydır. alın size bahar, alın size müslüman kardeşler muhalifler vs.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

değişik değişik parfümler kullandığımdan az sayıda kullan kendinle özdeşleştir artık bi kokuyu diye eleştiriler aldığım parfümler silsilesi,
rochas
one million
hugo boss
fahreneit
oriflame ascendant
avon perceive
kenzo (en sevdiğim)
dunlop (yeşil, spor olanı çok hoştur.)