bugün

ilgili ülke mısır'dır.
senin ölünü sikerim küfrü gerçek olmak üzeredir.
ilgili kanun maddesinin "deep freeze olan evler için bu süre 6 aya kadar çıkabilir" şeklinde teklif edilmesi gerekir.
(bkz: oğlum dolaptan anneni getir)
insanlıktan soğutan olay.

mısırda kanunlaşmak üzeredir. ilgili haber; http://ush.re/dutc

allah ıslah etsin.
tek kelimeyle sapıklıtır iğrenç yozlaşmış-din anlayışı bu olsa gerek!..
(bkz: nekromantik)'liktir.
nekrofili dediğimiz bir çeşit cinsel yönelim bozukluğudur.
diriden umudu kesenlerin son çaresidir. *
Ölü s...Nin ölüsünü dirisini s...ler. Kendini sikmektir.
arap baharı sonucunda iktidara geçmiş müslüman kardeşlerin taleplerinden biridir. suriyeli muhalifler iktidara geçtiklerinde ne isteyecek merak ettirmektedir.*
arap baharinin ilk meyvelerindendir. hadi bakalim misir...
bide bunların içi ölmüş olanı vardır. Öyle yatarlar nefes alırlar ama boşa yani. Zaman kaybıdır enerji masrafıdır.
o. çocukluğundan başka bir şey değildir yani o. çocukluğudur.
libido birikmesinin ileri boyutlarında ortaya çıkar bu ihtiyaç. değişik bir fantezi olmasının yanında, tehlikeli olabilir.
hayvan sikmekten de beterdir. igrenclesmenin son noktasi olabilir...
MISIRLI ŞAKiRTLER TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
hani derler ya nefes alsın yeter. Artık o kadar kendilerini aşmışlar ki, şu bizim abazan topluluk, artık nefes almasada olur. Deliği olsun yeter.

Not: gelsin artılar.
ölü henüz soğumadan birliktelik yaşanıyorsa bu nekrofili değil, taciz eden adamın abazanlığıdır.

nekrofili, sapkınlık derecesinde cinsel yönelim bozukluğudur. bedenin soğukluğundan, gözlerin donukluğundan, hareketsiz duruştan haz alabilir. soluk beyaz bir ten onların şehvetlerini daha da arttırabilir. belki ölüyü diriltebileceklerine inanırlar. bilemeyiz.
o değilde geçen gün rüyamda harbi harbi ölü sikiyordum la. uyanınca midem falan bulandı ama o an tabi bi başka oluyor. demekki nasıl bir bilinçaltım varsa aynı the walking dead daki zombilere benzeyen kadın daha önce hiç tanımıyorum tabi. baktım yere düşüp öldü. sonra soydum falan ama ölmesine rağmen mal sağlamdı..
tövbe estağfurullah tabi kalkınca rüya tabirlerine baktım çok yakında öleceğime , yaptığım o kadınla aynı mezara gömüleceğime çıkıyor. hadi hakkınızı helal edin.
mısırlılara mübarek'i aratan olaydır. alın size bahar, alın size müslüman kardeşler muhalifler vs.
Cesur olmaktır.
ölü siken abazaların çoğu sevgilisizlikten bu yola başvurmuştur ve bu yol iğrençtir.
anormal fantazileri olan insanların bile yapmayacağı bir şeydir. insanlık dramıdır.
ohaaa, çüşşşş nidaları attıran haberdir. Dibimin düşmesine sebep olmuştur.

Direk gökyüzüne baktım taş yağıyor mu diye.
(bkz: Jeffrey Dahmer)
Ölünün üstüne sıcak su dökülerek ve ilgili organların ılık su ile yıkanarak yapılabilecek eylemdir. Ölü katılığı sebebiyle cinsellik tam manasıyla haz vermeyecek olsa da, sinirleri ve kas dokularını gevşetmesi açısından süt banyosu yararlı olabilecektir. Sütte marine edilen cesedin cinsel aktiviteye hazırlanması kişinin zevkine kalsa da, iki gün bekletmek yeterlidir. Koku için sütün içerisine atılan bir miktar klor yeterli olacaktır. Kayganlaştırıcı losyon yararlı olabilecektir. Ayrıca genç bir ölü söz konusu ise dişlerin yardımcı bir araç ( kerpeten vs ) ile sökülmesi, gereksiz sakatlıkların önüne geçecektir. Sağlıklı bir ilişki için hijyene dikkat edilmelidir.
(bkz: Gece kafası)
mısır'da 6 saati geçmemek kaydıyla yapılabilen eylem. hele bi saniye geç direk mapus damına atıyorlar. saate bakmak lazım arada.