bugün

entry'ler (8)

hamdi akın

Kurucusu olduğu Tikav vakfı sayesinde seçtiği üniversite öğrencilerine dört sene boyunca burs verdikten sonra o öğrenciler mezun olup iş aramaya geldiklerinde şirketinin kapısından içeri dahi almayan bir iş adamıdır.

plc

haftaya bütüne gireceğim olan sınavdır. şu yaz günlerinde ona çalışmak tam bir işkencedir.

yakın

koray candemir'in albümünde yer alan özdemir asaf şiiridir. yıllar sonra böyle güzel şarkılarla gelmesi beni çok sevindirmiştir.

tıp okuyamayan insan zekası

tıp okuyanlar elektrik elerktronik mühendisliğinde okuyan biri olarak acılarını çok iyi anladığım insanlardır. fakat işin zekayla fazla ilgisi yoktur. hamal gibi çalışmak gerekir her iki bölüm içinde.

çal keke çal

kampüste bir gün geziyordum hoca çağırdı çağatay buraya gel
buyrun hocam
dedi çıkar program
flashımdan sim8085 i çıkardım
dedi çıkar defter
3 günlük rapor kağıtlarını çıkardım
dedi çıkar transkript
işte güzelim orda senin benim transkriptimde bıraktığın üç beş tane FF yarası var ya
işte onları çıkardım
hoca dedi bunlar ney
hocam üç beş FF yarası
sanki sanırsınız ki bütcülerin Allahı
ama bilmezsiniz ki o üç beş FF yarası
şaşı gözlü hocamın hatırası
buda benim kendi versiyonum
çal keke çal.

telekinezi

bu telekinezi olayına bir zamanlar bende kafayı takmıştım. söylenen adımları izledim ve faydasını gördüm. iğnenin ucuna asılı kağıdı bayağı döndürdüm. hatta içerde oturan annemi bile çağırdım oda şaşırdı. ama bu işe çok emek vermek gerekiyo. bende herşeyden çabuk sıkılan bi insan olduğum için fazla uğraşmadım. belki devam etseydim daha büyük sonuçlar alabilirdim.

çok aşık

pinhani'nin yorumunda şarkının en başında başlayan bateri sesi şarkının sizi çok uzaklara götüreceği sinyallerini veriyor zaten. iyi ki söylemişler

yeniköy

jehan barburun daha bi soft söylediği feridun düzağaç şarkısıdır. hatta bana jehan barburu sevdiren paçadır.