bugün

entry'ler (166)

hoşlanılan kişiden soğuma nedenleri

canım dedikçe canın çıksın şeklinde davranması, ilgi gördükçe bencilleşmesi, seni avucunda sanıp yamyam gibi sağa sola saldırması hoşlandığınız kişinin gözünüzde leşe dönüşmesini sağlayan sebeplerdir.

annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

teknolojik aletlerin garanti belgelerini atmaları meşhurdur.

spartacus de oynasa sırıtmayacak futbolcular

elbette zlatan ibrahimovic.

unutulmaz televizyon hadiseleri

fatma girik hanımefendinin söz fato'da programında herkesin tuuu diye yüzüne tükürmesi.

gecenin şarkısı

cake - never there.

lazer epilasyon

kıllar incelip azalana kadar alexandrite daha sonrasında diod ütülemeye geçilmesi tavsiye edilir.kesin çözüm arayanlara tavsiyem alexandrite sonrası iğneli epilasyon.

en yakın arkadaşla sevgili olmak

bu yolun iki sonu vardır ya mükemmel bir çift olursunuz ya da işler boka sarar. böyle ilişkilerin orta yolu yoktur gibi geliyor.

erkeklerin senden hoşlanıyorum deme yöntemleri

sizi sürekli kızdırmaları, halı saha maçı izlemeye çağırmaları.

belediye otobüslerinin olmazsa olmaz tipleri

yazdığınız mesajı göz ucuyla okumaya çalışırken yakaladığınız anda pişkin bir şekilde ne oldu diye bakan tipler.

lazer epilasyon

büyük rahatlık olmasına karşın koltuk altındaki terlemeyi arttırıyor. roll on filan engellemiyor bu terlemeyi bu yüzden ben kiehl's marka krem deodorant kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

birini düşerken görmek.

zamana ihtiyacım var diyen sevgili

sayın sevgili size kapıyı göstermek istiyordur ancak ne olur ne olmaz elimde bulunsun durumudur.

seksenler

mizah anlayışı berbat olan dizi. şoray uzun' u kültigin abi olarak hatırlamak istiyorum.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

faith no more - stripsearch.

sözlük yazarlarının tanışmak istediği ünlüler

dave gahan, yavuz çetin ve mihail bulgakov.

feridun düzağaç

güne mutlu bir şekilde başlamışken yürüyüşe çıkarsınız müzikte dinleyeyim tam olsun dersin, alev alev çalmaya başlar işte o an ağzınıza edilir. gözyaşınız sel olur akar. işte bu adamın şarkıları o derece dumur eder insanı.

tuttur en kral sensin

yeni sesleniş tarzımız lan nazmi. batesmotelpro'nun en güzeli en kralıdır kendisi.

sabahın köründe ekmek almaya çıkmak

ailenin en küçüğünün her pazar sabahı uykunun en güzel yerinde uyandırılıp gitmeye mecbur bırakıldığı ulvi görev.

zekeriya saka

kendini milli güreşçi ilan eden, bir milyon tane kuru üzüm almak isteyen, tavlada yenilgiyi kabul edilemeyen efsane babadır kendisi.

lisede beden dersinden akılda kalanlar

manyak beden hocasının her hafta ceza diye okul bahçesinde yirmi tur koşturup, başka hiç bir halt yaptırmadan tekrar sınıfa sokması.