bugün

entry'ler (23)

çok yanlış anlaşılabilicek cümleler

babana para vereyim ananasaldırayım.
(bkz: alışveriş)

sen istiyor duj verecek 87 tl

olum biz 4 kişiyiz 40-50 geliyor nerede oturuyorsun oha!

gıcık olunan kişinin 2 metre 140 kg olması

boy kavakta'da var, olay yürekte bitiyor baboş.

mor pantolon pembe gömlek giyen harbi erkek

hiç bir bahane kabul etmiyorum bu konu hakkında vurduruyordur.

yavrum diyen erkek çekiciliği

yavrum bu gece boşmusun? (bkz: yatalım mı)

kas yapmazsan seninle sevişmem diyen kız

birde sevişmeyi çok biliyor gibi kas yapmazsam seninle sevişmem diyecek he? haha ulan ya

işin aslı şu ki senden önce kaslı erkeklere verdiği gerçeği.

soğuktan büzüşmüş küçülmüş penis

hele halı saha maçından sonra dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama böyle buz gibi oluyor ufacıcık tefecicik oluyor boynu bükük orada hadi beni tokatla mayk diye duruyor falan çok garip yani. çok ilgi istiyor çok..

çiğ köftenin yanında içilebilecek en iyi içecek

tartışılmaz ki ayrandır, rte dilinde milli içkimizdir. (bkz: ayran)

attirirken girilen tipleme

golluma dönüşürsünüz, her şey ağır çekim olur çıkan spermlerin baba diye haykırışlarını duyabilirsiniz.

korunmasız sevişilen kızın adetinin gecikmesi

bilinçsizlikten, aslını öğrene kadar çocuğun doğurabilceği gerçeği.

yakışıklı bir erkeğin yalnız olmasının nedenleri

herkes götü kalkık vazgeçilmez sanıyordur, bilakis bu sebepten dolayı güzel kızlar asla yanaşmaz. genelde güzel denilmeyecek seviyede olan kızlarla beraber olurlar.

ingilizcesi iyi olan bilgin yazarlar

life is a bitch but one that you can't slap kelimesinin tam anlamı nedir acaba? hayat orospu ama o sen vuramaz falan böyle saçmaladım translate bakmadım bile hiç bi zaman doğru bir sonuç vermediği için tam anlamı ne acaba?

edit : yardımcı olan arkadaşlara şukellasını verdim.

ingilterede okumak

vay arkadaş! nasıl açılmamış olabilir böyle bir başlık? neyse var mı daha önce böyle bir fikri olupta değiştirmiş olan veya okuyan arkadaşlar bilgilendir misiniz?

süper lig maçlarını yasa dışı olarak izleyen insan

varsa link inboxumu aydınlatsın.

kırmızı sütyen takan beyaz tenli kız

okumak bile tahrik etti amk resmen içimde ki uç noktayı tarif ettin köftehor seni.

vajinam penisine armağan olsun diyen kız

bana (bkz: yok öyle bir dünya) dedirten olaydır, hayalini kurdumda gerçekten hoş olabilir.

fakirlerin yapıp zenginlerin yapamadığı şeyler

fakir tesellisi olacak ama

1- yaz günü 2-3 kafa dengi arkadaş para olmadığında bön bön düşünüp manavdan karpuz çalıp hüngarca yemesi
2- Yazlık yerlere (bkz: antalya) gibi otostopla gidip yine 2-3 arkadaş yine kumsala çadır kurup 1 hafta çalışıp sonra o çalıştığı parayı 1 hafta en iyi şekilde değerlendirme örnk: midye bira vs vs vs karı kız için gitmiyorsun ama gelenler çok oluyor.
3- kışın yürüyerek 40-50 km yüksek dağlara çıkmak türkiye veya bulunduğu bölgeye ilk düşen kara ulaşmak
4- Yaz veya kış 1 liraya aldığın çekirdek yanında ettiğin milyon dolara değer muhabbet
5- Bisiklet elde edip şehirler arası yolculuk yapmak ki pahalı bir bisikletede gerek yok zaten bu ortamda belli bi parasal seviyeyi geçmiş insanlar oluyor gerçekten insanlar yani insan olmalarından değil insanlığından bahsediyorum yardım ederler malzeme falan..

hiç birisi için yüksek miktarda paraya gerek yok zaten imkanı para yaratmaz veya başka bir şey insan imkanı, şansı kendi yaratır ben buna inanır böyle yaşarım.

apo gibi adama bebek katili demek

adam ve apo aynı cümle içine gelince bile olmuyor amk neyin kafası bu.

karşılıklı diyaloglarda en çok sevilen cümle

(bkz: balım) canım karşılıklı diyaloglarda çok kullanırım.

koskoca obamanın kızların götüne bakması

olum göz lan bu haliyle kayar gayet normal bir şey diyeceğimde obama'da bildiğin kesiyor arkadaş hani bir başbakanın yapmaması gereken bir şey zaten her şeyi elde edebilcek durumdasında apaçık bakıyor kesiyor pezevenk.