bugün

entry'ler (16)

2012 ocak sanayi üretiminin yüzde 1 5 artması

cebimize giren paranın değişmediği durumdur. sanayi yüzde 30 büyüse ne farkeder?

rottweiler

ne yazık ki asabi karakterinden dolayı köpek dövüşlerinde dövüştürülen güzelim köpek cinsi. Duruşu çok asildir. Apartman dairesinde bakmalıktır.

her şeyi bilen adam

her şeyi bildiğini sanan adamdır. iticidir, pistir.

tıp diş hekimi hukuk ve mimarlık kazanamayan insan

saçma önermedir. Zira taşşaklı mühendislikte okuyan kişiler daha fazla para kazanır. Ayrıca üniversite para kazanmak için okunmaz, üniversite kültür ve bilgiyi öğrenmeyi öğrenmek için okunur. Para kazanmak istiyorsan ya meslek lisesinde okursun ya da 20 yaşında iş hayatına atılıp üniversite mezunlarının patronu olursun.

cihan ceylan

bir efsane olan son realist sami'nin çizeridir. Diğer karikatürleri de kahkahaya boğar insanı.

drejman

twitterda followlanası genç fenomen. Serkül hayranı ve adonis sahibi.

ismail köybaşı

sakatlıktan çıkınca sadece performans patlaması değil, özgüven patlaması da oluşmuş sol bektir. (bkz: duran topu fernandesten istemesi)

simao pedro fonseca sabrosa

eğer ruhsuzluk 90 dakika boyunca hem hücuma hem defansa destek vermekse ruhsuz oyuncudur, son dakikalarda 80 metre depar atması ben buradayım daha bitmedim deme şeklidir.

alpay erdem

Sokakta görsem tanımayacağım, ama bir o kadar da kendime yakın hissettiğim, yazar, karikatürist, komedyen kişisi.

benzinin 4 tl derken 5 tl ye yaklaşması

Sigara zamları halkın sağlığı için yapıldı diyen güruhun, çevre kirliliğini önlemek için benzine zam yapıldığını savunacağı olaydır.

necip uysal

Top tekniği yüksek olmamasına rağmen, mücadelesiyle oynayan oyuncudur. Her orta saha oyuncusu gol atacak, asist yapacak ya da top çıkartacak diye bir şart da yoktur.

facebook ta sevdiği kitaplara kuran yazan kişi

%90 ı zaten müslüman olan bir ülkede ben müslümanım diyerek, insanların kendisini alkışlamasını bekleyen insandır.

roberto hilbert

Dön artık be hilbert. Söz, taç atarken bir dakika boyunca etrafına bön bön bakmana bir kelime etmeyeceğim.

8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı

Carvalhal'in Atletico Madrid'i sıradan bir Türk takımı gibi, sadece oyunun kaderini değiştirecek bir oyuncunun olduğunu düşündüğü maçtır. Defansın Falcao'ya 90 dakika top aldırmamasına karşın, Adrian ve Salvio'nun bekleri kevgir ettiği maçtır. Yazıktır.

türk eğitim sistemi

Bir karikatürle bu kadar iyi anlatılabilirdi.
(img:#236476)

türkiye ekonomisinin 2012 de yüzde 6 büyümesi

Genç nüfusumuzu, diğer dünya ülkelerindeki genç nüfusla kıyaslarsak çok da şaşırılmayacak durumdur. Matematiksel olarak zaten büyümesi gerekmektedir. Fakat işsizlik hala yüzde 11 iken, asgari ücretin miktarı belli iken. Çok da böbürlenilmemesi gereken durumdur.