bugün

entry'ler (58)

aşk

-sevdiğini beklemektir.oradayken yanı başındayken bile sevdiğinin gelmesini beklemektir.
-özlemektir.hep bir aradayken bile garip biçimde özlem duygusunun sürmesidir.
-kaybederek kazanmaktır ve bu yönüyle eşşizdir.
-zirveye tırmandığın anda ölmek,en derine daldığın anda boğulmak,mutlu olduğun anda ebedi huzura veda etmektir...
-güvenliği tehdit eden ve fakat silahsız biricik cesarettir
o yüzden aşık mısın diye soruldu mu insan ürküyor
o yüzden bir gece vakti insan kendi kendine aşık mıyım diye sorduğunda,bu soruyu nasıl aklından kovacağını bilemiyor...*

ey ask geldinse uc kere vur

aşk eğer ruh ikizini bulmaksa,ruh çağırma seansı gibi bi şeydir demiş bi büyüğümüz...aşık olmak ,çağrılan ruhun gelmesiymiş.
belki de o yüzden korkutuyordur çoğumuzu???

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

ellerine kına yakmış ellerine,gözlerine sürecekmiş gözlerine:)* * *

kopya çekerken hocanın gözüne bakmak

(bkz: kopya çekemeyen öğrenci)

topakcan

ombudsmancada soleuma verilen addır...
sms de satır yetmezliği nedeniyle to-
pakcan (to pakcan)algılanıp üzerine üç gün kafa yorulan ,ombudsman dili ve edebiyatı akabinde ve detayında felsefesi kitapları karıştırılan heyhat acı gerçeğin nedenli basit ve sade olduğu görüldüğünde kitapları yaktıran an...*

perona

alışacak alışacak,kompedanı olacak hatta buraların,di mi peronacığım

mehpare tüfekçi

öğrenciye bi şey söylerken omzuna ya da beline kolunu atabilir,sakın yanlış anlaşılmasın,yani özel değilsiniz,herkese yapabilio...neyse sonuç olarak o öyle yaptı die sizde öle yapmayın ,bıyık altından gülüyo valla,siz de ne ulvi insan die düşünüp kalıyosunuz

tıp hocalarının egolarını tatmin yolları

size sürprizlerimiiizzz varrr.** kardiyoloji proofesörü stajın başında böyle şevkle karşıladığı grubun 20 de 11 ini bıraktı, yaaa yaaa ...daha ne diyim

barbaros oral

yakında evleneceğini düşündüğümüz,aile babası olacak değerli ,kıymetli hocamız.* keşke kırk kişilik bi kız grubuna yakalanmasaydı talihli hatunla yemek yerken...neyse bi sitokinde kocasınlar...

9 8 lik

(bkz: kubat-duz oyun)

erkeğim beni tokatlamalı

böyle diyosan bencede tokatlasın zaten,de bak bakalım bi daha öyle diyebiliyon mu

kadin ic giyim dukkanindaki erkek satici

öyle bi işiniz olmalı ki hiç işe gitmemelisiniz...sözünü haklı çıkartan olay

ayyas arkadasla girilen diyaloglar

-yuh!!!buraya araba park edilirmi yauvv
-canım orası otopark,özel hani
-ben anlamam...sarhoş muamelesi yapma bana.

rahatsiz olan taksiye binsin kardesim

biz hep pasta yeriz zaten...

kendini rezil etme yolları

bir doktor adayının,reçete yazma sınavından muvaffak olacakken * son anda kaşeyi ters basıp *ters köşe olması...

engin günaydın

-ağzımda gümüş gaşıknan doğduysam benim günaamm ne...
-bi burhan altıntop golay yetişmiyii...
-anaaammm..hep şişkosu da beni buluyiii...*
cümleleriyle beni koparmış olan çok beğendiğim oyuncu,ayrıca avrupa yakasında iyiki var.

yas pastayla ayran icen insan

o da bi şeymi
-lahmacunla kakaolu süt içen insan...
-pirinç pilavıyla baklava yiyen insan... ya bu çok fazla hemde bazı yörelerde gayet doğal.

kahtalı mıçı

(bkz: diyarbakır ın deyyyy) *

ankaralı namık

bak goçum!! beni angarada tanırlar.. angara tabelasını gorduun yerden ayynen doneceksin.. tamam mı guzel kardesimm?

okul servislerinde arka koltuk tayfası

servis değilde herhangi bi otobüsteysen daha şanslısın aslında çünkü en son kişi inip kapı tam kapanmak üzereyken edilen küfürden sonra mağduru tekrar görme ihtimalin yok denecek kadar azdır *,sadece otobüsün arkasından koşma sahnesi aklında kalır bi de otobüstekilerin unutulmaz suzan avcı gülüşü