bugün

entry'ler (723)

güzel bir kız nasıl tavlanır

Tavaya atarsın pişerse senindir. Pişmezse kaç.

evden dışarı çıkmamak

Parasaldır.

sex education

Ergen dizisi.(nokta)

araba alacaklara tavsiyeler

Paramız olsa tavsiye almazdık.

orman yangınları konuşulurken sırıtan akpli

mahalle yanarken saçını tarayan or... mevzusunu biliyorsunuz.

hala yaşıyor zannedilen ünlüler

Barış akarsu.

özel sektör

Özel sektör müşteriye özeldir, çalışana köleliktir.

vejetaryen

Bu aralar zor durumda kalacak bir grup. Kurban Bayramı vesilesi ile kafamda onlar adına düşündüğüm bir durum var. kurban bayramını nasıl geçirecekleri aklıma takılan bir soru oldu. Sabır diliyorum hepsine.

üstteki yazar hakkında fikrini söyle

Meyhanede çok zaman geçiriyor.

1 70 boyundaki erkek

boyu dert eden için her boy sıkıntılıdır. sorsan 1,90daki adamda 1,80 olsam iyiydi der. basketçi değilse kutuplar güzel değil bence. ortalama bir erkek boyu işte.

islamla şereflenmiş afgan kadını

hep söylerim beyinden yoksun insanların neyi desteklediği ya da neyi savunduğunun bir önemi yok yaptıklarına bakın diye. işidte talibanda ve benzeri bir sürü örgüt kendini Müslüman olarak kabul ediyor. ama yaptıklarını peygamber geri dönüp görse cehennemde yanmamaları için secdeden kafasını kaldırmadığı zamana nazaran cehennemde yanmaları için secde eder.
açıkçası din bu değil. bu din olamaz. din bunu yapmamızı istemiş olamaz. neden istesin? çıplak geldik çıplak gömülüyoruz.
bu, beyni uçkura çalışan zihniyetiz zürriyetsiz bir beyin taşıyan toplumların din adı altına yapmak istedikleridir. dini bir kılıf olarak kullanıyorlar.

berlinde kadınlar dışarıya çıplak çıktı

haklı bir eylem. Ortadoğu zihniyetli ülkelerde bedenin her yeri cinselleştirilmişken gelişmiş ülkelerde bu algı yıkılmış ve var olan kırıntıları da yıkmaktalar.

ilk buluşmada sevişmek isteyen erkek

ne amaçla buluştuklarına bağlıdır.
ilişki mi sevişme mi?

kız mı erkeği tavlar erkek mi kızı

çok kompleks bir durum değil. en çok seven köpek olur, sürünür karşılık bulursa ne ala bulmazsa içine ata ata zamana yaya yaya unutur. bir kaç anı kalır o kadar.

sözlük yazarlarının itirafları

Valla o kadar uzun zaman oldu ki bir şeyler yazmayalı, bir şeyler okumayalı, birini sevmeyeli, eğlenmeyeli... yaşadığım her şey içimden geçmiş. Uzun zamandır amaçsız rotasız sadece düşünüyorum.

bir kızın sizi açıkça kesmesi

Ben portakal değilim kesileyim.

exxen

çok fazla beklentiye sokan bir platform.

norveç kızları

soğuk görünümlü sıcak kızlardır.

yürüyen cinsellik

Yürümeye devam ediyormuş.

ibrahim tatlıses

ibrahim Tatlıses sevmek nedir ya. Ciddiyim anlam veremiyorum. Hani belki sesi tamam derim.