bugün

entry'ler (49)

sinan albayrak

Çinliler Geliyor
Sis ve Gece
Kadın Severse
Döngel Karhanesi
Sessiz Gece
Beyaz Gelincik
Omuz Omuza
Kurtlar Vadisi
Unutma Beni
Nasıl Evde Kaldım
Karanlıkta Koşanlar
Şaşı Felek Çıkmazı
Yılan Hikayesi
Herşey Çok Güzel Olacak
Kara Melek
Ferhunde Hanımlar...
gibi pek cok dizi ve filmde rol alan, oynarken de doğallığı hoşa giden tiyatro sanatçısı.

okan bayülgen

bu akşam açık radyo'da 'un autre monde' gibi çaldığı şarkılar ve anlattığı şeylerle içe dokunan bir program yapan kişi.

yengeç burcu erkeği

sevilmeyi sevse de sevilmenin kıymetini bilemeyen, sevgiyi kaybedince de pişmanlık ve kıskançlık krizi ile canı yanan ve bunu saklayamayan kişidir.

biten aşkın ardından dinlenecek şarkılar

the white stripes - seven nation army

okan bayülgen

kim olursa olsun karşısındaki kişiye öylesine içten sarılıyor ki, bu içtenliği de uzaktan uzağa sizi sarıyor. * *

yengeç burcu erkeği

kaçıp kovalanmaktan keyif alan, yakalandığında keyfi kaçan ve daha çok ulaşamadıklarına ilgi duyup, ulaştıklarından canı sıkılan kişi. sonu olmayan garip ama zevkli oyunsal döngülerin baş kahramanı.

yengeç burcu

yoğun hissettikleri seyleri bile genelde saklama ihtiyacı duyan, bunu yapabilmek için sağlam savunma mekanizmalarına sahip, bunların ötesinde ise cok eğlenceli olabilen kişilerin burcu.

kadinlarin sari sacli olma saplantisi

aslında erkeklerin saplantısı olan bu duruma sorgusuzca trans halinde cevap verme istegi, azmi ve coşkusu.*

korku filmi seyretmeyen erkekler

beni, başlığı açarken korkak olduklarını düsündüğüme, akabinde gelen 'sevmiyorum o kadar! oldu muuuu? raaawwww!' diye kükreyen entry'si ile pişman eden üyeleri bulunan grup.*

korku filmi seyretmeyen erkekler

aralarında sharka'nın da bulunduğu grup.*

nardis

galata kuledibi sokaktaki sevenlerin layığı ile jazz dinleyebilecekleri jazz club.

hissiyat

altıncısı makbul olan...

arabesk muzigin dev ismi noel baba

unkapanı'nı hediyelere boğacak adam.

bilgisayarin arkasindaki kablo karisikligi

evin, yoğun bakım ünitesini aratmayan kısmı.

aşık olmadan önce son sözler

hakkınızı helal edin...

ne git ne kal diyememek

cok istense de gururdan kal, hiç istenmese de acizlikten git diyememektir. uzerine düşünülmesi bile kalmasının deliler gibi istendiğinin işaretidir. gitmek fiili burada cumleyi süsleyen bir figurandır, kal onu tek geçer.

yengeç burcu erkeği

coçuk ruhlu, sıkı espri anlayışı olan ve karşısındaki tarafından kolay keşfedilmek istemeyen kişi.

lordi

arkalarına ali rıza binboğa'yı aldıklarından sırtları yere gelmeyecek grup.

ali riza binboga nin rock sevgisi

hep beklediği bir anmışcasına eline geçen fırsatı çok iyi değerlendirerek yaptığı açıklama ile anlattığı duygu seli.

ali rıza binboğa

lordi fun club'a üye sanatçı büyüğümüz.