bugün

-3
-2
-1
-aşık oldum..
(bkz: sozluge asik olmak)*
aşk diye bişey yok bence..denir genelde.
hakkınızı helal edin...
yandım allah!
karşılaştığımda herşey yolundaydı..aşık değildim,huzurlu uyuyabiliyordum yani.tanıştık hala yolunda herşey...kocaman muhteşem bir gülücük bırakana kadar bana...şöyle ki;
+selam.
-selam.(gülümser)
+ıınnghh ...muhteşem gülümsüyorsun..(güya iç ses bu!!!güvensiz ve kısık bi tonla dillenir kelimeler,istemsiz)
-pardon?!!!..
+yok...........
-!!!!
+...
ben hayatta kimseye bağlanmam abi!!!işte bu cümledir aşık olmadan önceki son söz.***
bundan sonra artık kimse için hayatta ağlamam...
beyinden ve kalbin en içinden gelen fısıltılı sözlerdir

+ şimdi ayvayı yedin!?!
-hilmi ağabeyyyy bak ne güzel kız demi
-................
-hilmi ağabeyyyy
-sen kimsin?
-???????????
-ben kimim,nerdeyiz?
-ağabeyyyy
eskisi gibi yemek yiyemiyorum ,uyuyamıyorum ,iş yapamaz oldum onu düşünmekten acaba neden ?
aşık olunan kişiyle bir süre aynı ortamda bulunulur. konuşmasına, mimiklerine hasta olunulur. halbuki önceleri hiç dikkatimizi çekmemiştir. o kadar hayran kalmışsınızdır ki yanınızda oturan arkadaşınıza fısıldarsınız:
-off ben bunun ağzından çıkan her sözcüğün kölesi olurum.
bu son birdaha aşık olursam yüzüme tükürün.
ciddi bişey değil abi takılıyoruz öyle işte. iyi vakit geçirmek maksat.
bir daha aşık olursam eşekler kovalasın.
çok şirin...
olm tamam güzel ama benim tipim değil
abicim şu şu şu şu nedenlerden dolayı ona aşık olmam mümkün değil, olmaz yani, bazı şeyler olmayınca olmaz.
(bkz: la havle vel-a kuvvete)
-abi askın iyisi kötüsü yoktur!
+evet abi ya doğru söylüyorsun.
aradan 1 hafta gecer:
-abi ben aşık oldum...
+hönk!nasıl yaa
yalan dostum aşk diye bi şey yok, aşk dediğin 3 günlük eğlence bilemedin 5 gün sürsün...
şimdi bu adam çok gıcık, beni hiç sallamıyor, ben de salağım ya hep böylelerini bulurum, bak görürsün 3 gün sonra aşık olacağım ben bu adama.****
ben bi daha aşık olmam olamam bana uygun biri yok artık
+oğlum bak ben aşık oliim;;millet aşk görsün!
+tabi,tabi..öyledir abi..işallah abi.. *
-olm bana kızdan bahsetmeyin artık, hayatımda yepyeni bir pencere açıcam gay olacağım. valla bak.