bugün

entry'ler (200)

yazarlardan tanrıya yakarış

ben artık bi şey demiyorum bi şey de istemiyorum inandık noldu şeklinde olması muhtemeldir.ben bunu hemen her gün söylüyorum değişen bi durum yok tabii neden acaba.*

telefon alt katta kaldı

okuduğum anda oha lan dediğim cümledir.valla hava atmak için değil ama aklımdan tam da geçiyodu ya benim telefon alt katta kaldı bi inip alıyım diye dumura uğradım.her neyse evlerinin birden çok katı olan insanlar dışında belki de okulda iş yerinde falan bi yerde unutmuş insanların kullandığı cümle de olabilir.

ice tea ile nestea arasındaki farkı anlayan insan

coca cola ile pepsi arasındaki farkı anlayan insanın akrabasıdır bu.

hüsnü mübarek

hayat da mübarek. *

kadın mı kız mı sorunsalı

artık öğrenelim dünyada iki cinsiyet vardır erkek ve dişi.e öküz gibi dişi denmeyeceğine göre kadın denir,bir kıza kadın denince alınması kadar mantıksız bir durum yoktur ya da kadın değil kız diye düzeltilen bir laf kadar saçması yoktur. ha kadın ha kız takılmayalım bu kadar. kadın dersin olur biter.

ruffles maximum

ölürüm biterim nasıl güzel bi tadı vardır öyle şu dünya üzerine gelmiş en güzel cipstir kendisi.türevleri için (bkz: çerezza sinema) ve (bkz: pringles) ın peynir soğanlısı böyle koyu yeşil kutulu olan. allahım akşam akşam canım nasıl çekti ne güzel bi tadı vardır bu cipsin candır kandır hayattır.

atatürk heykellerinin çoluğu çocuğu korkutması

hahahahhahahahaha ay gece gece ne güldüm ya. evet atatürk heykellerinden ben bile korkarım bu yaşımda ama karanlıkta değil gündüz parıl parıl parlıyorken atatürk e layık olamadığım için korkarım. ha bir de şöyle bir şey var :
(bkz: bsgck)

aşk ı yüzyıl

(bkz: aşk-ı memnu)
(bkz: muhteşem yüzyıl) itiraf et sen de düşündün bi an.*

çok mutlu iken bir anda moralin bozulması

gözlerinizin aradığı kişinin biriyle sarılarak yürüdüğünü görmek buna rahatlıkla sebep olabilir.yerinizde duramazken bir anda yerinizden kıpırdamamak istersiniz...

f harfi ile başlayan türkçe kelime olmaması

(bkz: fallafoş) olmayabilir uydurdum. *

izlenen en kötü film

(bkz: drag me to hell)

başlıkları alt alta okumak

(bkz: çocukken korkulan şeyler)
(bkz: nihat doğan ın çocukluğu)
gerçi bundan sadece çocukken değil her durumda korkulur da neysee. *

bakire olmayan bir kızla evlenen erkek eziktir

(bkz: hmm ok)

yazarların dinlediği parçalar

anketim biçim biçim ölürem anket için.*
o değil de obladi oblada- the beatles.

hogwarts türk okulu olsa olabilecekler

voldemort rolü için (bkz: recep tayyip erdoğan). he ama voldemort zekiydi dimi.

ailem beni internetten indirmiş

herhalde indirirken elektrik kesilmiş eksik kalmış. eksik kalan kısımsa beyin olsa gerek.

facebook tan soğuma nedenleri

bir zamanların en yakın arkadaşı ( bir zamanlar için (bkz: 1 hafta öncesi) ) ile 1 haftadır olan sevgilisinin duvardan duvara yavşaklıkları.

two and a half menemen

başta 'nooluyo ya o ne öyle?' diye tepki verdiren anlayınca da yaran menemendir.

mustafa kemal in hacca gitmemesinin nedeni

şaka mısınız ya? bırakın atatürk e açık bulma çabalarını. adam mükemmeldi işte yok rakı içermiş sigara içermiş hacca gitmemiş. bir zamanlar da türk değilmiş yok efendim bilmemne değilmiş saçmasapan yakıştırmalar sürekli. islamın şartı tamam biliyoruz da senin için bu kadar savaşmış inkılap yapmış tabiri caizse kıçını yırtmış lan adam. sen hala haccında hacısında mısın lan işin? resmen ayıp artık bu sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız. yok niye kurtarmış yok niye yeni alfabe getirmiş diyenler içinse siktirip gitsinler kimse onları zorla tutmuyor burada. atatürk ün evladı olan türk nesli böyle olmamalı adam dirilse hayatını bu insanlara harcayıp hacca gitmediğine yanar lan.hadi belki inanmıyordu, ki adam müslüman olduğunu ve inandığını belirtmiş yine de size ne cehenneme gidecekse o gidicek senin derdin ne oğlum?
hacca gitmemesinin nedeni kıçımızı kurtarmakla uğraşmasıdır.ayrıca;
(bkz: bsg dedirten başlıklar)

kürtler olmasaydı olabilecekler

rahatlık.