bugün

entry'ler (29)

ilk buluşmada kıza arsamız dükkanımız var demek

esra erol u çok izlemiş erkek hareketi. ikinci buluşma yeri olarak tapu kadastro ya götürüp ıspat etmesi olası kişi.

ck in2u

kokusunu çok beğendiğim ama insanların aşırı derecede giydirdiği parfüm. o nedenle almadım. başka parfüm de almadım. hala avon sıkıyorum.

ölüm

organizmanın yaşamsal faaliyetlerini yitirmesi.

çayın yanında iyi giden şeyler

çay joker gibidir neyin yanına koysan iyi gider.

sabah dersine full makyaj gelen kızlar

anlayamadığım kızlardır. sabah derslerine gidemezdim, özellikle son iki senede. gitsem de ağzım burnum kayık olurdum ilk kahveyi içmeden önce. muhtemelen böyle devam edecek bu devran ama o kızlara cidden özendiğim de bir gerçektir.

hobbitler ve türk kızlarının ortak özellikleri

türk erkekleriyle orkların ortak özellikleri.

insanı zorla çileden çıkarırlar.

cips satıp içinden çıkan pepsiyi vermeyen bakkal

sürekli gördüğüm sorun bu. cips alıyon/alıyorlar içinden çıkan kartta bedava pepsi çıkıyor, satan kişi bakkal çakkal kantin her ne ise biz bu pepsiyi veremiyoruz üzgünümmm diyor. e niye diyon çünkü biz bu kampanyaya üye değiliz diyor.

e o zaman içinden pepsi çıkmayan cipsi sat adamım sen niye böyle işler yapıyon???

cips satıp içinden çıkan pepsiyi vermeyen bakkal

sürekli gördüğüm sorun bu. cips alıyon/alıyorlar içinden çıkan kartta bedava pepsi çıkıyor, satan kişi bakkal çakkal kantin her ne ise biz bu pepsiyi veremiyoruz üzgünümmm diyor. e niye diyon çünkü biz bu kampanyaya üye değiliz diyor.

e o zaman içinden pepsi çıkmayan cipsi sat adamım sen niye böyle işler yapıyon???

google a dünya lideri yazınca erdoğanın çıkması

türkçe yazılmasından mütevellit rte çıkar. nitekim denedim world leader yazınca bire bir çeviri olsun kasmayalım worlds greatest leader diye kendisi çıkmamıştır. türkçe basında türkçe yazılarda o kadar çok kullanılmış ki demek ki direkt rte çıkar.

boş otururken yapılabilecek şeyler

boş otururken aktivite yaparsan o boş oturmak mı olur?

ne yapıyon?
film izliyom

ne yapıyon?
kahve içiyom gibi gibi

trollüğü bir kenara bırakacak olursak dizi izlemek efenim.

erdal bakkal

bakkal değil kafe. tuzzzzluk gibi adam yav.

kız sevgili yapmak ama kızın azıcık çükünün olması

klitoristir o. korkma iyi bir şey. klitoris dediğin şey de penisin gelişmemiş hali zaten. hepimiz çüklüyüz. bil de..

kürdistan da çocuk olmak

ırak ta özerk olaral kürdistan devleti var bu bir gerçek. ışid den korkuyor olabilirler, o bombaları duyuyorlardır zor bir hayattır. ırak bölgesinde olduğu için belki amerika mandasında olmaları korkutucudur. savaşın etkileri halen devam ediyor olabilir.

ve fekat adam hakkariyi kürdistan biliyor öyle diyor tek tanımayan da türkler gibi davranıp (belki de öyle) diş biliyor. birnevi bizim kıbrıs için olan hadise. bunu napacaz bilmem. hem eminim pkk yı da bizim tsk ile eşdeğer tutan çocuklarını pkk ya gönderirken asker gibi gönderen insanlar da vardır.

ayda 99 tl harcayarak yaşayan öğrenci

kesinlikle sigara içmiyordur. alkol kullanmıyordur. sağlıksız besleniyordur.

sevilen kızı kıskandırmak için başkasıyla çıkmak

erkeklerdeki kadınlaşma süreci.

siz erkeksiniz yav bu ne böyle kız kız hareketler. tabi yapan kadınsa bilemem. sevdiği kızı kıskandırmak için başka kızla çıkabilir yani bir kadın çok da kadın sinsiliğinin dahil olduğu bir durum olur.

demem o ki erkekler sinsi işler yapmamalı bunları kadınlara bırakmalı, onlar daha iyi bu işlerde.

erkekler muhtemelen kıskandırmak için çıktığı kıza aşık olur ki olması gereken sağlıklı insan davranışı budur. olmayacak duaya amin demektense.

giden müşteriye kolay gelsin demek

bir tık ötesi benim yaşadığımdır herhalde;
para üstünü veririm

-kolay gelsin
+size de kolay gelsin.

taşımak etmek falan zor işler bunlar bakkaldan alınanları...

üniversiteye giden kızın orospulaşma süreci

orospulaşmalarına rağmen bunlara vermiyorlarsa demek...

lg g4 vs iphone 6

iphone 6. bozulmuyor etmiyor. lg g2 m var sağlam çektim. ikinci el alma salaklığını yaptığımdan da olabilir.

20 yaşında erkek 13 yaşında kız ilişkisi

abi kardeş ilişkisidir.

sinekleri öldüren insanlar

e sivrisinek orospu çocuğuna dadanıp da onu mıncık mıncık ettiyse orospu çocuğu da öldürür napsın?? orospu çocuğu diye sinekler tarafından saldırıya uğramayı hak ediyor mu?

ayağımdaki ödemi gören olaydı dün neden daha atak davranmadın diye sorardı mesela. 5 dakikada vücudumun her santimetrekaresine çıkartma düzenleyen sivrisineklerin yaşamaya hakkı olabilir. ama ben kaşıntıdan intihar edecek duruma geleceğime öldürürüm bir saniye içim sızlamaz. salak saçma hayvanseverlikler çıktı ya. ben üstün ırkım arkadaşım bana zarar veren hayvanı öldürürüm. ki bu yalnız ve ancak sivrisinektir. hayvanları severim yoksa sineklerin başka türlerine bir garezim tok açarsın pencereyi gider de kan emici bu iğrenç yaratıklar ölmeyi hak ediyorlar. 15 sinek ısırığım da kafa sallıyor şu anda.